Wpis z mikrobloga

Co mogę z tym zrobić? Zająłem 3. miejsce w konkursie, gdzie za pierwsze nagrodą było 10k złotych i 3-miesięczne praktyki w bardzo dobrej formie, a za trzecie miejsce zegarek warty 500 zł.

Finałowa trójka zwycięzców miała:

1. 150 punktów
2. 147 punktów
3. 138 punktów (ja)

Problem jest taki, że pierwsze i drugie miejsce zajęły #rozowepaski, które za sam fakt bycia kobietą dostawały 15 punktów. Organizatorzy nic z tym nie chcą zrobić i mówią, że regulamin był znany jeszcze przed zaczęciem konkursu.

#studbaza #feels #przegryw #prawo
  • 154
@mant22: co Ty tam robisz na tym prawie jak nie potrafisz przeczytać regulaminu ze zrozumieniem. Nie chce być w skórze Twoich klientów jak adwokatem zostaniesz. Takie #!$%@? durnie jak Ty kończą te studia, a dobre chłopaki potem płacą grube hajsy za papugę która ze zrozumieniem przeczyta akt oskarżenia żeby obrać linie obrony, bo tacy jak Ty za 5 tysięcy od sprawy by sami #!$%@? klienta na muke.
@mant22: w ogóle konkursy typu "zaprojektuj element jakiś tam" albo "stwórz algorytm czegoś tam" to jedno wielkie gówno. Dadzą Ci za to 10k a sami zarobią 100 razy tyle. Do tego firma ma wiele alternatywnych rozwiązań tego samego problemu co zawsze jest na rękę.