Wpis z mikrobloga

Co mogę z tym zrobić? Zająłem 3. miejsce w konkursie, gdzie za pierwsze nagrodą było 10k złotych i 3-miesięczne praktyki w bardzo dobrej formie, a za trzecie miejsce zegarek warty 500 zł.

Finałowa trójka zwycięzców miała:

1. 150 punktów
2. 147 punktów
3. 138 punktów (ja)

Problem jest taki, że pierwsze i drugie miejsce zajęły #rozowepaski, które za sam fakt bycia kobietą dostawały 15 punktów. Organizatorzy nic z tym nie chcą zrobić i mówią, że regulamin był znany jeszcze przed zaczęciem konkursu.

#studbaza #feels #przegryw #prawo
  • 154
Nie bądźcie tacy pewni, że to fake. U mnie w szkole (technikum) kobiety mają 5 pkt dodatkowych przy zapisywaniu się na praktyki :). I niepełnosprawni też coś tam punktów dostają.
@Caesarus: #!$%@? muje, a nie dyskryminacja. Okazał się gorszy od dziewczyn to sobie dorabia filozofię, że wygrały z powodu macicy. Jakby dziewczyna robiła aferę, że przegrała z dwoma chłopakami to zaraz byście ją zgnoili, że chce sprowadzać wszystko do płci, że #!$%@? feministka i typowa karyna, bo się jej "należy".
@Padam_na_cycki: Po to są indywidualne grupy płciowe, aby nie dochodziło do dyskryminacji. Chcieli promować kobiety czy tam chcieli kobietę na praktyki, to trzeba było zrobić dwa konkursy na dwóch płci i w każdym te same nagrody. Jak chcą jeden konkurs, to mają być po równo.
Wyobrażasz sobie, że w podnoszeniu cieżarów uczesniczą kobiety i mężczyźni, przy czym kobiety dostają 45kg bonus do podniesionego ciężaru w wadze 69kg? No bo przecież męski
@AloneShooter jasne, dostała "punkty za płeć" nikt by sobie na coś takiego nie pozwolił, już nie z powodu dyskryminacji ale afery jaka by wybuchła i co najważniejsze - braku profesjonalizmu. Okazał się gorszy, dwie laski okazały się lepsze to (o ile cokolwiek istniało) wymyślił sobie bajeczke że dostały punkty za płeć. Dlaczego nie protestuje przeciwko przyznawaniu KOMUKOLWIEK punktów za płeć? Bo to sciema.
Nie dorabiajcie sobie filozofii do bycia gorszymi.
jasne, dostała "punkty za płeć" nikt by sobie na coś takiego nie pozwolił, już nie z powodu dyskryminacji ale afery jaka by wybuchła i co najważniejsze - braku profesjonalizmu


@Magdalie: jak to się ma do tego co pisał OP?

Problem jest taki, że pierwsze i drugie miejsce zajęły #rozowepaski, które za sam fakt bycia kobietą dostawały 15 punktów.


Jeżeli tak było to cała gównoburza miała sens.
@AloneShooter jeśli, ale tak nie było.
Zrozum że wszystko można podpiąć pod płeć. Nie dostałam się na medycynę bo dwóch chłopaków miało o kilka punktów więcej niż ja - to co? Oskarżać ich o posiadanie penisa i męska dominację czy po prostu lepiej zdali egzaminy?
Facet o ile faktycznie przegrał, to przegrał bo jego praca była gorsza niż dwóch dziewczyn. Rozzalony że nie ma męskiej dominacji uroil sobie że to na pewno