Wpis z mikrobloga

  • 10
Ja pierdziele mirki... To jest kompletna porażka. Siedzę właśnie w kuchni i szykuję kolację. Mój wspóllokator, Polak, przyprowadził z imprezy jakąś hiszpanką i zaprowadził ją do swojego pokoju. Chyba bedzie z nią uprawiał seks bo puścił mi oczko kiedy otwierał drzwi. Masakra, tak ryzykować chwile przyjemności, dla jakiejś przypadkowej loszki, która nawet nie wiadomo czy jest zdrowa. W ogóle nie rozumiem jak można brać sobie jakąś mulatkę, jak tyle wspaniałych kobiet w Polsce jest samotnych i nie może znaleźć sobie partnera. Połowa moich koleżanek na roku jest wolna i narzeka na polaków bo nie interesują ich białe dziewczyny, tylko szukają egzotycznej przygody.
Straciłem resztki szacunku dla tego chłopaka bo dziś odezwał się w nim zwykły dziwkarz. Najlepsze to, że ta hiszpanka wcale nie była taka ładna z mordy. Miała lekką nadwagę i krzywe zęby, ale w polaczku od razu obudziły się prymitywne instynkty bo przeciez "hehe ja rucham latynoski, patrzcie jaki jestem alfa hehe", i #!$%@? z tego że zaleje taką pannę i pózniej urodzi mu się dzieciak 3 karnacje ciemniejszy xD dla takiego polaka liczy sie tylko tu i teraz, on nie myśli głową tylko fiutem xD

Zdjęcie dla uwagi (laska była jeszcze ciemniejsza od tej)

#p0lka #logikarozowychpaskow #polki #wygryw #chad #gigachad #rozowepaski #rozowypasek #niebieskiepaski #wroclaw #erasmus #plecmadra #bekazpodludzi #przegryw #ladnapani
daeun - Ja pierdziele mirki... To jest kompletna porażka. Siedzę właśnie w kuchni i s...

źródło: comment_jvwbYZtCTrq6JUDsTo2YFutS39h21Ts9.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Wiem doskonale bo sam mieszkam za granicą, otaczam się polkami i wiem jakie mają podejście. Debile myślą że na śniadych lecą bo trochę w internecie się naoglądali lub spotkali sie na żywo z jednym przypadkiem na 100.000, prawda taka że jednak one same bardziej preferują "swój krajowy towar" a nie jakieś obce.

Za granicą właśnie takie które szukaja swoich zwykle mają mocno ograniczone pole manewru bo na tinderze mocno okrojony
  • Odpowiedz
@FeyNiX: no to teraz powiedz to samo tym wykopowym przegrywom, którzy uważają, że jak im, z powodu ich chamstwa, zadna normalna laska nie chce dać dupy, przez co oni zmuszeni są gwałcić własne ręce, to znaczy to tyle, że one lecą na jakiś "chadow" "samców alfa" i innych "mokabe" śniadoskórych... Logicznych argumentów tacy panowie nie przyjmą.
  • Odpowiedz