Wpis z mikrobloga

Czy Apple watche na zamówienie możesz również sprzedać ? Interesuje mnie seria 6 albo se 44mm cellular czarny z paskiem silikonowym i aluminiowa koperta. Możesz podać cenę ?
Witam wszystkich, pochwalę się zdjęciami swojego Macbooka :) Przyszedł już ok miesiąc temu, ale wrzucam zdjęcia dopiero teraz. Kontakt ze sprzedawcą jest oczywiście bardzo sprawny jak wszyscy wyżej już pisali. Nie ma się czego obawiać, a ceny są na prawdę korzystne.

Co tu mówić, komputer jest świetny. Uwielbiam opcję ładowania i łączenia się z monitorem jednym kablem.
@michalk61: Przykro mi już niedostępne .

@niebocentryzm: Nie to produkt taki że kupują konkretne osoby .

@Julcia_99: Tak jak @sstory999 napisał .

@baczynskyy: Dziękuje za pamięć .

@sstory999: Tak jest info ale nie piszę jeszcze jak nie ma konkretów ustalamy między 2-4 aukcje , stawiają jakieś warunki dodatkowe i może być to ostatnia taka opcja na długo długo ale staram się żeby to wyszło .

Myślę że
@prof_proton: 8 dni do końca (wtorek, 8 grudnia 2020 przed północą ) tak się zakończą , w międzyczasie już wystartowały aukcje z dostawą na 30.04.2021 które będą przez grudzień .

Na 3 dni wrzucę dziś jeszcze M1 które wysłałem do zamówienia z terminem na 31.03.21 a w międzyczasie schodzą odstąpienia , w samym dzisiejszym dniu z dni 22-27 ponad 15 odstąpień i codziennie jakieś . Przy telefonach to rozumiałem bo przerabiałem