Wpis z mikrobloga

  • 4
@trevorpltrevor: na mnie właśnie czeka flakonik w paczkomacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
swój flakonik puściłem dalej koledze i zatęskniłem, to jest zapaszek, który musi być w kolekcji mimo, że non stop go czuję na mieście
  • Odpowiedz
@Czypsy: totalny must have, ja to z kolei go czułem tylko 1x na mieście a właściwie w biedronce xd ale to moze temu ze mieszkam na zadupiu 300k mieszkańców :D przerobilem 3 refille i niestety musze stwierdzić ze parametry z roku na rok coraz bardziej kuleją :( ale tak czy siak zawsze musze mieć go w szafie
  • Odpowiedz