Aktywne Wpisy

plusbear +55
ja myślałem że tu jest elita internetu a wy chorzy psychicznie jesteście

Marek_Tempe +16
Taki to pożyje.
źródło: 1000012318
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000012318
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#niewiemjaktootagowac
źródło: 1000077648
Pobierzźródło: image
PobierzW przerwie miedzy starbaksem a wege sałatką na glifosacie xd
@Ashurbanipal: truchło do wora, po czy mieli jeszcze raz
@murdoc: przesypuję do słoika z zakrętką, ani mole się nie zalęgną, jak są to zdechną w środku, a sypie się elegancko,
i w cenie dodatkowych 3zł za ten "kraft" masz słoik którego możesz używać do końca życia, mordo
Ostatnio w żabce nie bylo zwyklej mąki 450 tylko to g---o.
Brakuje jeszcze żółtej etykietki typu kup 2 to zapłacisz mniej drogo albo z aplikacją taniej.