Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

240

Mieszkania za 17 000 PLN? PKP wyprzedaje nieruchomości w całej Polsce

Mieszkania za 17 000 PLN? PKP wyprzedaje nieruchomości w całej Polsce

Rynek nieruchomości coraz bardziej utwierdza inwestorów w poczuciu, że tanio to już było. Ceny za metr kwadratowy biją kolejne rekordy i to właśnie w tym momencie do gry postanawia wejść państwowy gracz, czyli PKP.

FXMAG
FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 11.05.2026, 13:23:10
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkania
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • To Znalezisko było promowane w ramach usługi Wykop Poleca przed osiągnięciem wymaganego progu wejścia na Stronę Główną. Obecnie to Znalezisko nie jest już objęte promocją.

    Info
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

działki sprzedawane przez PKP na mapach tuziemia.pl
tuziemiapl
z tuziemia.pl
  • 0

Komentarze (70)

najlepsze

dziabong
dziabong
12.05.2026, 08:22:32 via Wykop
  • 161
G---o artykuł z popupem co 20 sekund wołającym o wyłączeniu blokady. Zakop.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MamByleJakiNick
MamByleJakiNick
MamByleJakiNick
12.05.2026, 08:41:23 via Android
  • 10
@dziabong jakiego blockera reklam używasz? Ja mam Ublock Origin - daje radę, usunął reklamy i nie dostałem żadnego popupu o blokowaniu reklam
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
12.05.2026, 11:27:22 via iOS
  • 4
@dziabong: ublock origin, a na telefon adguard. Równe 0 reklam i wyskakujacych okienek
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
12.05.2026, 09:03:31 via Wykop
  • 112
Połowa tych budynków to we Włoszech byłaby za 1€ i remont XD

Zupełne wypizdowia w środku nikt nie mieszkał od 1900 a ceny lecą w setki tysięcy. Komuś coś spadło na głowę albo czekają na "swojego"
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DziendobryMireczku
DziendobryMireczku
12.05.2026, 10:53:29 via Wykop
  • 21
@jamajskikanion: tak ale remonty tych za 1 jurka to są dosyć mocne, na YT jest filmik Polaka jak kupił w jakiejś pipidówie jakby połowę budynku. Praktycznie sam kamień, bez okien, drzwi golas. Jeszcze musi remont wykonać ściśle według wytycznych i z lokalnych materiałów, których albo nie ma albo się czeka wieczność jak to we Włoszech. Szacuje, że remont będzie kosztował 100 tys euro ale metraż jest duży nie pamiętam ponad
  • Odpowiedz
Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
12.05.2026, 11:07:36 via Wykop
  • 23
@DziendobryMireczku: i nadal jest to zrobić taniej niż w Polsce. Let that sink in
  • Odpowiedz
sirdam
sirdam
12.05.2026, 09:14:38 via Wykop
  • 64
To nie jest żadna okazja tylko pozbywanie się problemu - mieszkania na zadupiach (dawne stacje i budynki około stacji) jeszcze z czerwonej cegły i pewnie smoła na dachu...koszty remontów i utrzymania tego dziadostwa będą nieopłacalne jeszcze po wejściu tych unijnich przepisów odnosnie ogrzewania czy emisyjności a tak jakiś senior co tam mieszka dostanie potem jego rodzina odziedziczy i będzie się bujać z niesprzedawalnym problemem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sirdam
sirdam
12.05.2026, 10:39:48 via Wykop
  • 27
@przemko-przemko: Wszystko zależy od lokalizacji aaa no i za 3mln nie chciałeś sprzedać 60m... niezły z ciebie bizmesmen pewnie cenisz sobie za to teraz z 5 mln - 83k za m2 nieżle...
  • Odpowiedz
Buhaj67
Buhaj67
12.05.2026, 11:10:40 via Wykop
  • 15
@przemko-przemko: ha ha ha 😂 😂😂😂 na mitomianie są leki???…mieszkanie 650 tyś ktoś chce kupić za 3 miliony…ale nie sprzedasz…ha ha ha obudź się…
  • Odpowiedz
yousouyou
yousouyou
12.05.2026, 09:50:49 via Wykop
  • 34
Już za 30 lat: dzady się uwłaszczyły na lokalach z PKP za 3k/m2, a ja muszę całe życie harować na apartament w centrum warszawy za 40k/m2 :d A no i służba zdrowia była za darmo!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
12.05.2026, 11:03:41 via Wykop
  • 9
@Qba_123: ten bezcen to: kawalerka w bloku na zadupiu, gdy bezrobocie wynosi 25%, a płaca minimalna 600zł brutto: 15000zł. Zaraz mi powiesz, że i tak taniej niż dziś i racja, ale to nie jest bezcen, a bezrobocie wynosi ile 5%? Wiesz jak to wpływa na ceny? I żeby nie było, ja tu nie bronię dzisiejszych cen, bo są wyjęte z d--y, ale nie ma co bredzić, że kiedyś dawali mieszkania
  • Odpowiedz
czarne_kocisko
czarne_kocisko
czarne_kocisko
12.05.2026, 12:11:51 via Wykop
  • 15
@Prawdziwy_Oponiarz: Mój ojciec dostał mieszkanie wojskowe jak byłem dzieciakiem. Rodzice płacili czynsz przez około 18 lat, po czym nagle mogli wykupić to mieszkanie za 1% wartości. Analogicznie mieszkanie nabyła moja Babcia, tyle że od miasta. Ileś tam lat płaciła czynsz i nagle siup 15 lat temu wykup za 5000 zł. Takie sytuacje nie powtórzą się już nigdy.
  • Odpowiedz
dhdhdhhdhhs
dhdhdhhdhhs
dhdhdhhdhhs
12.05.2026, 08:34:46 via Wykop
  • 23
Miałem ochotę kupić takowe, za ruinę w powiatowym 100 tys złotych, gdzie remonty pochłonakby drugie tyle jak nie więcej. Ostatecznie kupiłem mniejsze w bloku, gdzie remont do stanu "znośnego" to był ułamek tego, co wydałbym tam. A cena niewiele wyższa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

prukfiarz
prukfiarz
prukfiarz
12.05.2026, 09:38:27 via Wykop
  • 22
Te wyprzedaże są organizowane regularnie i nijak nie wpływają na rynek nieruchomości, bo nikt tych ruder na zadupiach nie kupuje. A fajniejsze mieszkania z kolei zaczynają się od 300-400k i raczej na tym się nie kończą.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hrumque
hrumque
12.05.2026, 12:48:31 via Android
  • 7
@prukfiarz: nawet jak to nie jest na zadupiu gdzie nawet kolej nie dojeżdża, to w większości są to takie " perełki", gdzie widać że (partyzancką metodą) było przerobione z kibli na korytarzu, i ogrzewania piecami kaflowymi - łazienka z balkonu ogrzewania na grzejniki elektryczne, a ociepleniem jest pleśń od wewnątrz i mech na ścianie zewn
  • Odpowiedz
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
12.05.2026, 11:20:29 via Wykop
  • 6
Najlepsze nieruchomości i tak się pewnie porozchodziły po dyrektorach i rodzinie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Snuq
Snuq
12.05.2026, 18:01:45 via Wykop
  • 5
Lol raz dzwoniłem do PKP w związku z ogłoszeniem sprzedaży nieruchomości. Otóż było to mieszkanie bez prawa własności do działki. Kompletnie do remontu bo to była po prostu rudera. Babka przyjechała pokazać to mieszkanie i się pytam że te 60k to chyba jakaś pomyłka... a typiara do mnie na serio, że jeszcze rzeczoznawca musi wycenić i cena może urosnąć xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

silnikAtrakcyjny
silnikAtrakcyjny
12.05.2026, 12:33:52 via Wykop
  • 5
Przecież to w większości ruiny na zadupiach xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

silnikAtrakcyjny
silnikAtrakcyjny
12.05.2026, 17:37:22 via Wykop
  • 0
@SOMEMONG: zgadza się ale przeglądając oferty na ich stronie na sprzedaż idą w zdecydowanej większości jakieś ruiny zapomniane przez boga i PKP którymi nikt nie interesował się od 40 lat chyba xD Chcą po prostu pozbyć się problemu i tyle. TL;DR Jeśli ktoś liczy na super mieszkanie w centrum miasta za dobrą cenę, to raczej nie znajdzie. Jeśli ktoś ma czas i pieniądze na przywracanie do życia rozsypujących się budynków
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
12.05.2026, 20:23:27 via Wykop
  • 0
W sumie to jest największy posiadacz ziemski w kraju poza Skarbem Państwa


@SOMEMONG: kościół katolicki jest większym niż PKP, samych gruntów ornych ma 160 tysięcy hektarów, co czyni ich też największymi odbiorcami dopłat z UE tak swoją drogą
  • Odpowiedz
Pan_Farmazon
Pan_Farmazon
12.05.2026, 18:02:53 via Android
  • 4
Pezecież to są zaniedbane, niekonserwowane, nieogrzewane od dekad rudery z przewilgoconymi ścianami ze zgniłymi stropami, których nawet renowator zabytków by nie uratował.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3046
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2432
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2022
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1788
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1793
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #mieszkanie
  • #heheszki
  • #kredythipoteczny
  • #polska
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #gielda
  • #deweloperka
  • #warszawa
  • #wynajem
  • #budownictwo
  • #patodeweloperka
  • #mieszkanienastart
  • #inwestycje

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking