Wpis z mikrobloga

W styczniu zaszłam w ciąże. Ostatnio powiedzieliśmy o tym rodzinie. Oczywiście wszyscy bardzo ucieszeni, ale propisowska cześć rodziny musiała skomentować: „Tak krzyczeli w święta, ze 500+ nie sprawia ze przyrost naturalny wzrośnie, a tu Morawiecki na pierwsze dziecko obiecał i nagle w ciąże zaszła!”

Chyba zostałam nazwana madką przez własną rodzinę.

#500plus #rodzina #dzieci
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zaba34: nie przejmuj się-śmiej się. W dzisiejszych czasach to każda kobieta w ciąży jest sprowadzana do roli maDki od 500+. Normalni ludzie, dorośli, nie mają prawa chcieć mieć dzieci... to przecież nienaturalnie tak poprostu chcieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DorodnyTucznik: Bro, miałam już tak za Samoobrony, jak mówiłam, że mi się PO nie podoba. Od razu byłam PISówką, a tłumaczenie że PIS to to samo co PO robiło im dziurę w mózgu. Dopiero na Wykopie poczułam, że ktoś mnie rozumie, ale to były czasy sprzed neuropy. Teraz i tu jest banda trolli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vrsf: 500zł to akurat mleko i pieluchy na miesiąc. Myślę że dla osób na bezrobociu czy mało zarabiających to jednak spory zastrzyk, zwłaszcza jak jest drugie dziecko i z 500 robi się tysiak.
  • Odpowiedz
@zaba34: wy się śmiejecie. Znam osobę antypisowską która udostępniała każdy możliwy post anty-pisowski , że 500+ to zło i to zniszczy Polskę i takie tam... Tydzień temu dowiedziałem się , że jest w ciąży umowa o prace kończy się jej teraz na dniach a chłopak ma problemy finansowe i co zrobi ? Pójdzie zagłosować na PiS bo obiecali na pierwsze dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zaba34: Nie chcę Cię martwić, ale jak zaszłaś w styczniu to o ile wszystko idzie w dobrą stronę, to o Ciąży lepiej mówić po upływie 12 tygodni. Trzymam kciuki aby wszystko było w porządku, ale natura rządzi się swoimi prawami i lepiej za wcześnie nie rozgłaszać nowiny.
  • Odpowiedz
  • 1
@zestolicy: zdaje sobie z tego sprawę, ale dostaliśmy zielone światło do chwalenia się na ostatnim usg. Jestem w 10 tygodniu, prawdopodobieństwo poronienia już spadło, zreszta kurde, zawsze może się coś stać, może się okazać ze dziecko jest chore, nie zamierzam się na razie martwić tylko cieszyć, póki nie będzie nic co mnie niepokoi ;) przeżyłam w stresie drugi miesiąc, nie wiedząc właśnie czy ciąża jest czy nie, stwierdzam teraz ze
  • Odpowiedz
@rybiksystemowy Ja bym mu wytłumaczyła, że jak zaraz pójdę do jego kierownika, to wdrożę mu -1500zł minus, jak go z roboty #!$%@?ą.

Nie popieram tego rozdawnictwa, ale komentowanie każdej osoby z dzieckiem jako chodzace 500+ mnie zapala do czerwoności.


@anuszqa: przyczepiasz się niepotrzebnie... Ludzie ironizują przewaznie i tyle. Tak samo jak na dziecko mówią gówniak...
  • Odpowiedz
mów wtedy ze jesteś normalna i nie będziesz brać 500+ jak te darmozjady ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hpiotrekh: Haha dlaczego niby nie. A jakby była kwota wolna od podatku to też byś nie brał?
Te 500 to jest na swój #!$%@? sposób kwota wolna od podatku. Na dziecko wychodzi kwota wolna mniej więcej 30 tysięcy.
  • Odpowiedz
@Draakul Niepotrzebne to są takie komentarze. Można mieć swoje zdanie na temat 500+, ale niekoniecznie trzeba je w taki a nie inny sposób manifestować.
Zawsze mogę odbić piłeczkę i powiedzieć, że z mojej strony to też ironizowanie. Bo skoro wolno jemu, to dlaczego nie wolno mnie? :)
  • Odpowiedz