Wpis z mikrobloga

W styczniu zaszłam w ciąże. Ostatnio powiedzieliśmy o tym rodzinie. Oczywiście wszyscy bardzo ucieszeni, ale propisowska cześć rodziny musiała skomentować: „Tak krzyczeli w święta, ze 500+ nie sprawia ze przyrost naturalny wzrośnie, a tu Morawiecki na pierwsze dziecko obiecał i nagle w ciąże zaszła!”

Chyba zostałam nazwana madką przez własną rodzinę.

#500plus #rodzina #dzieci
  • 115
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: Ja pracowałam w MOPS pewien czas, akurat jak weszło 500+, nie chcesz znać proporcji patologia-normalni ludzie. Powiem tak... jest inaczej niż Ci się wydaje, dużo kobiet zrezygnowało z pracy, kobiety, które nie planowały dzieci, zrobiły sobie kolejne, mając dochodu 0zł i faceta w więzieniu...Tak,tak... ja widziałam za dużo,żeby udawać, że patologii nie ma...
Były też kobiety-biznesmenki, które wyperfumowane z impetem wchodziły do MOPS i z agresją krzyczały na pracowników
  • Odpowiedz
@zaba34: A #!$%@? tam z polityką i głupią rodziną! Gratulacje, wychowajcie najlepiej jak umiecie na mądrego i szczęśliwego człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wytrałości!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zaba34: Jezu, do utylizacji taka "rodzina" xD
My też z żoną "cieszymy się" porannymi mdłościami od 2 tygodni ale żaden członek naszych rodzin (mimo że konserwy here i to połowa rodziny z małego miasteczka), to nikt tak inteligentnych rzeczy nie mówił.
Z resztą, najwięcej do powiedzenia to mają jakieś wąsate Janusze, co się czasem zatrzymały w latach.70, no może 80, albo stare ciotki z pomysłami w stylu "kąpótery wypalajo komurki
  • Odpowiedz