Wpis z mikrobloga

W styczniu zaszłam w ciąże. Ostatnio powiedzieliśmy o tym rodzinie. Oczywiście wszyscy bardzo ucieszeni, ale propisowska cześć rodziny musiała skomentować: „Tak krzyczeli w święta, ze 500+ nie sprawia ze przyrost naturalny wzrośnie, a tu Morawiecki na pierwsze dziecko obiecał i nagle w ciąże zaszła!”

Chyba zostałam nazwana madką przez własną rodzinę.

#500plus #rodzina #dzieci
  • 115
  • Odpowiedz
@zaba34: nawet nie trzeba mieć dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º) raz zabrałam siostrzenicę na łyżwy to pan w okienku nie powstrzymał się od skomentowania "ohoho 500+ przyszło", bo wyciągnęłam banknot 200zł ( _) już mi się nie chciało takiemu dzbanowi tłumaczyć jak bardzo się myli, że to nawet nie moje dziecko jest...
  • Odpowiedz
@zaba34 Ja też nieraz dostanę pocisk, że miałem przeciek z PiSu, bo to przecież niesamowite, że rodzi Ci się pierwsze dziecko akurat wtedy, gdy Jarosław rozdaje pieniądze.
  • Odpowiedz
@zaba34: nie lepiej kręcić bekę, że właśnie jak Morawiecki ogłaszał 500+ to coś poczułaś, a następnego dnia zrobiłaś test i wyszła ciąża? xD Chyba lepiej by zadziałało wyśmianie ich, niż tłumaczenie się.
  • Odpowiedz
jak się dowiedział, że dostanę też 500 na pierwsze dziecko


@acidd: Nie dziel skóry na niedźwiedziu. Nie chwal dnia przed zachodem Słońca.

Dorosły człowiek i wierzy politycznym ladacznicom.
  • Odpowiedz
  • 10
@rybiksystemowy Ja bym mu wytłumaczyła, że jak zaraz pójdę do jego kierownika, to wdrożę mu -1500zł minus, jak go z roboty #!$%@?ą.
Nie popieram tego rozdawnictwa, ale komentowanie każdej osoby z dzieckiem jako chodzace 500+ mnie zapala do czerwoności.
  • Odpowiedz
@zaba34 wiem że to ciężkie ale musicie się dupa odwrócić na wszystkich #!$%@? ludzi nawet gdyby to byli wasi bliscy. Bo jak nie będziecie mieć #!$%@? to będzie zle
  • Odpowiedz
  • 9
@zielony_or: za co? Za to ze postawili krzyżyk przy konkretnym nazwisku? Babcia nam kupiła już wyprawkę, pierwszy wnuk i prawnuk w rodzinie, wszyscy się cieszą, pytają jak się czuje codziennie, pomagają nam jak mogą. Bez ich wsparcia mieszkalibysmy w wynajętej kawalerce. Są przekochani, tylko wierzą w to co im powiedzą w telewizji. To nie powód żeby skreślać cała rodzine xD
@zawisza: oczywiście, ze wie, to w połowie jego przecież (
  • Odpowiedz