Wpis z mikrobloga

W styczniu zaszłam w ciąże. Ostatnio powiedzieliśmy o tym rodzinie. Oczywiście wszyscy bardzo ucieszeni, ale propisowska cześć rodziny musiała skomentować: „Tak krzyczeli w święta, ze 500+ nie sprawia ze przyrost naturalny wzrośnie, a tu Morawiecki na pierwsze dziecko obiecał i nagle w ciąże zaszła!”

Chyba zostałam nazwana madką przez własną rodzinę.

#500plus #rodzina #dzieci
  • 115
  • Odpowiedz
@Draakul Czytanie ze zrozumieniem. Nie napisałam, że poszłabym. Tylko, żebym mu wytłumaczyła, jak ewentualnie mogłaby się taka wizyta skończyć. Oczywiście z ironią na ustach to wszystko, bo przecież ironizować każdy może, no nie? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zaba34: myślicie już nad imionami albo macie już wybrane? U mnie wśród znajomych korposzczurów jedni kupili nawet książki o tej tematyce, jakieś rady astrologa, czy ki #!$%@?, patrzą na pochodzenie, jak będzie wymawiane po angielsku, czy brzmi odpowiednio dostojnie, itd xD
  • Odpowiedz
  • 2
@nujabes: jak syn to imię takie samo jak niebieski, fajnie będzie mieć Juniora jak w amerykańskich filmach xD a dla córki mamy tez, w sumie od dawna, jeszcze zanim się zaczęliśmy starać xD
  • Odpowiedz
@zaba34: Posiadanie dziecka po to żeby dostać 500 zł to ostatnia patologia. Wiec o tych co faktycznie do tego tak podchodzą to niepozdrawiam.
  • Odpowiedz
@zaba34: Jak mi Janusze wypominaja 500+ to mówię że chętnie zamienię te 500+ i 2,5k kredytu przez 30 lat na mieszkanko że spoldzielni, 800 za przedszkole na państwowe jak dawniej i wczasy pracownicze za pół darmo. Od razu zamykają japę.
  • Odpowiedz
Lepszym rozwiązaniem było by skończenie że zmianą podręczników co roku, tak aby można ją było odkupywać od starszych roczników tak jak to było kiedyś. Np. że podręcznik od historii w danej szkole nie może się zmienić przez 5 lat.


@DorodnyTucznik: Podręczniki nie mogą zmieniać się częściej jak co 3 lata. Do tego w podręcznikach nie można pisać - od tego są ćwiczenia. Podręczniki i ćwiczenia do podstawówki i gimnazjum kupuje
  • Odpowiedz