Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przemek-fe: znajomy to robił i pamiętam, jak kilka tygodni narzekał że okropnie swędzi mimo kremów i jakiegoś specjalnego szamponu :D musial tez pojechac na 2 zabieg ale sie oplacilo, wyglada jak nowy. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przemek-fe: nie lepiej było wybrać technika Atras czy jakoś tak? Wtedy wszystko robi robot więc lekarz niż nie #!$%@?
W Polsce jest już dostępna ta technika

Poza tym jak to jest z ilością zabiegów? Bo z tego co widzę to często trzeba wykonać kilka zabiegów i wtedy każdy zabieg kosztuje tyle co pierwszy czy tylko cześć tej kwoty?
@ravau: Emm, no właśnie? Czyli tak naprawdę ktoś, kto okazał się na tyle ważny, że ściągasz przed nim bluzkę ma okazję zobaczyć co się kryje bez stanika. Przypominam, że piersi nie tylko się powiększa, ale też podnosi. Pomyśl co czuje kobieta, która ma pociążowe zwisy do pasa i o ile w staniku wygląda to super, to bez niego idzie się popłakać.

Dla mnie jeden pies czy powiększenie piersi, operacja nosa, szczęki
@cat_skeleton: ej, ale ja nie neguje tego, ładnie zrobione piersi = silikon, to nie powód do ujmy, ale na plus, niemal nic przeciwko, czy jakieś podnoszenie, czy estetyka jakakolwiek, jestem na tak.

Chodziło o fakt, że w przypadku piersi, zawsze jest awaryjne/tymczasowe rozwiązanie i wystawiasz je na widok zwykle przed jedna osoba.

Z włosami na głowie już tak nie jest, więc ja im daje wyższy priorytet.

Zresztą, gdybyś miała obwisłe piersi,
Robisz to dla siebie i jeśli ktoś krytykuje, to niech się palnie w łeb. To nie powiększenie czy piersi z B do miseczki DD czy inne wymysły.


@ravau: Zwróć uwagę, że Twoja ostatnia wypowiedź zupełnie zmieniła kontekst w stosunku do pierwszej. Oczywiście każdy z nas rozumie stopniowanie zasadności operacji w przypadku kiedy ktoś chce powiedzmy pozbyć się wielkiego garba, a inna osoba minimalnie poprawić zwężenie nosa, kiedy ktoś powiększa usta,
@cat_skeleton: jak dla mnie jest różnica, gdy ktoś się urodzi z taką niedoskonałością, a łysieniem gdzie to postępuje z dnia na dzień zwłaszcza w młodym wieku. Osobiście jednak nie czułbym się do końca dobrze z tym, że mam włosy ale przeszczepione.
Niezle, ja czekam na jakąś nową rewolucję dotycząca wypadania włosów itp. Liczę na łatwiejsze i tańsze leczenie. Moim zdaniem jest to kwestia czasu. Wynalezienie takiego leku np. w formie tabletek przyniosła by firmom bardzo, bardzo duże zyski. Co roku można znaleźć jakieś nowe informacje na ten temat, ale na razie nie ma wiele rezultatów. Mam nadzieję że niedługo się to zmieni. Daj znać co o tym myślisz. Pozdrawiam