Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

kolejna rzecz to czy zabieg wykonują "technicy" czy chirurg główny, jak chirurg główny to liczcie się z kosztami rzędu 20-40 tyś zł, bo za dokładność się płaci.


@zygmnut-goscicki: ale piszesz chyba o PL a nie Turcji ?

Wynalezienie takiego leku np. w formie tabletek przyniosła by firmom bardzo, bardzo duże zyski. Co roku można znaleźć jakieś nowe informacje na ten temat, ale na razie nie ma wiele rezultatów. Mam nadzieję że
@zygmnut-goscicki: Ale ja się w pełni z Tobą zgadzam, że nikomu nic do tego na co wydajesz pieniądze dopóki nikomu tym krzywdy nie robisz. W każdym razie zawsze można pokazać, że jest się półkę wyżej intelektualnie i przede wszystkim nie hejtować wyglądu ludzi z tym samym problemem, który jeszcze do niedawna miałeś. Porownanie „jak człowiek nie jak Polak” też mocno poniżej poziomu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przemek-fe:

Masz zamiar chodzić w czapce z daszkiem w pracy teraz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jaką to techinką jest robione FUE?
Po tym jak pobrali ci 4000 grafów widać żeby włosy z tyłu były przerzedzone?
Czy przed zabiegiem oni szacują czy nadajesz się na przeszczep czy nie? Rozumiem, że jak ktoś jest Norwood 7 to nie ma to zbyt wielkiego sensu, bo wtedy możesz jedynie otrzymać efekt
@Mireczek3: Mam krzywego zęba i nie mam z nim problemu. Głównie dlatego, że mnie nie boli, a nawet gdyby, to wolałbym go wyrwać niż bulić kilka tysięcy na aparaty i wizyty u dentystów.