Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mireczek3: Nie czepiam się, tylko nie rozumiem i widziałem tu już tyle wysrywów na temat przeszczepiania włosów jako leku na przegryw, że w oczywisty sposób to było pierwsze, co przyszło mi do głowy, ale widzę, że OP pierwsze, co potrafi zrobić, to wyzywać ludzi, więc szkoda na niego sobie ryja strzępić.
@Pangia: Powiem tak, nie wiem ile masz lat, ale jak zaczynasz łysieć wcześniej niż 90% Twoich kolegów to naprawdę ssie. Jedni mają w to #!$%@? inni nie i tworzy to kompleksy, te znowu mogą prowadzić do depresji, utraty pewności siebie etc. Nie mówię, że to lekarstwo na wyjście z przegrywu, bo większość ludzi jest mentalnymi przegrywami, ale jest to czasem jakiś krok do odzyskania szczęścia (?) codziennego życia, przestajesz myśleć o
@Mireczek3: W samochodówce miałem w klasie ziomka, który przez pierwsze dwa lata chodził z czymś na kształt irokeza na głowie. Później zaczął w #!$%@? łysieć, w dodatku miał brzydki nawyk obrywania i obgryzania skóry na dłoniach, tzn. brzydki dlatego, że przez to skórę na rękach miał cholernie twardą i taką skorupiastą. Nikomu z nas nie przyszło do głowy zwrócić na to uwagę, tylko czasami rzucaliśmy tekstem, że powinien to czymś smarować,
@Pangia: Nie no wiadomo, przegryw siedzi w głowie, ale nadal jeżeli masz z czymś kompleks, to czemu go nie naprawiać? Jakby moja żona miała duży, krzywy nos i przez niego wstydziła się wychodzić do znajomych itd. Bo przez to czułaby się nieatrakcyjna, czy gorsza od innych to nie miał bym problemu, by poszła na zabieg chirurgiczny. I tak samo jest z zakolami, ale z jakiegoś powodu ludzie się strasznie srają o
@przemek-fe: spoko, nie widziałem. Szacun ze się z tym nie kryjesz i dajesz przykład innym ze to normalne. Jakby z przeszczepem nadal było średnio polecam mikropigmentacje - optycznie daje fajny efekt