Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przemek-fe: Mirku, bez hejtu ale masz 25 lat i patrząc po zakresie przeszczepu dosyć spory obszar pokryty, więc donor już pewnie ledwo zipie, a przypomnijmy, masz 25 lat. do tej 30-tki pewnie to będzie wyglądało spoko, ale zastanawiałeś się co dalej? będziesz teraz jechał na finie?
@TwojStaryToKorniszon: tym, że piersi w staniku A, B, C, napisz jakie chcesz literki - w dobrze dobranym staniku, będą wyglądać dobrze, plus jeśli ktoś nie nosi głębokich dekoltów, to poprzez pushupy i inne sztuczki, są do "poprawienia" w łatwy sposób, jeśli ktoś chce mieć większy/czy mniejszy biust, to wtedy w ostateczności robi operacje. Głowa i włosy, są jednak chyba trochę bardziej wyeksponowane, trudniej zamaskować łysienie w takim wieku, przecież OP nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przemek-fe: tak się zastanawiam, po jakimś czasie te włosy się przyjmą i będą rosnąć normalnie, ale co jeśli łysina ze "starej głowy" będzie postępować? W sensie wiesz, że masz normalne włosy w miejscu gdzie był przeszczep, a po tym dalej się robi łyso XD serio pytam bo nie wiem jak to działa XD
@affairz no oczywiscie ze wiem. Ja mu do portfela nie zagladam. Nie o to chodzi. A o to ze facet goli glowe i ma w dupie cala reszte. A nie lata i wyczynia cyrki bo mu jakis szczypiorek wyrosl.