Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W mojej rodzinie praktycznie wszyscy po 40 chorują na nadciśnienie, cukrzycę itd. Co miesiąc wydają tyle pieniędzy na leki typu statyny, insulinę, że głowa mała.


@Cojestpiec: nie żeby coś ale jak ktoś już zachorował na cukrzycę to nie może sobie ot tak stwierdzić że #!$%@? koncerny i nie kupuje insuliny
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: Wiem o tym, ale to jest typowy "mondry" Polak po szkodzie. Najpierw wpieprzanie co popadnie, zawsze ciasteczka, ciasto, cukier do wszystkiego, do tego "weź sobie chlebka, bo bez chlebka się nie najesz" wszystko zapite piwkiem i wódeczką, siedzenie na dupie, a potem "#!$%@? koncerny mnie oszukały, trują mnie". To jest autentyczna historia z mojej rodziny, praktycznie cała rodzina od strony mojego ojca to takie ochlejusy i grubasy. To nie jest
  • Odpowiedz
Polska to naród lekomanow jakis. W tv same leki, kiedyś leciało coś w tle i na liczyłem 9 reklam leków pod rząd. Dramat.
  • Odpowiedz
Czy ludzie są tak jebnięci, że kupują to wszystko i #!$%@? jak M&Msy?


@siodemkaxx: Tak. Te reklamy mają to do siebie, że suplementy diety przedstawiają jako leki, a prawdziwe leki (np. NLPZ) są przestawiane jako draże, które można łykać bez limitu. Ciotka mojej kumpeli to doskonały przykład odbiorcy tego typu treści. Kiedyś zaczęła się żalić, że "tyyyle wydaje na leki, bo zdrowie trza ratować, a emerytura mała...", więc kumpela poprosiła, aby
  • Odpowiedz
, więc kumpela poprosiła, aby jej pokazała, co ona bierze i na co. Kiedy ciotka otworzyła szufladę, kumpela połamała sobie palce u stóp własną szczęk


@SP_Alfa_Kilo: moja babcia to samo xD #!$%@?ła ze tyle na leki wydaje, a jak pojechalismy z matką to sie okazało że połowa to suplementy i to te droższe...
  • Odpowiedz
  • 1
@Cojestpiec akurat rutinoscorbin to takie samo gówno jak suplementy diety, nie ma potwierdzonego działania.
No i wapń a nie wapno (nie żebym się czepiał, popularny błąd ;).
  • Odpowiedz
@swat: tak jak napisał @nicnieporadzisz
w pracach jakich pracowałem zawsze leci i leciał rmf a jak przełączyło się na coś innego to krzyk by przełączać z powrotem, od tego gówna nie ucieknie się bo ludzie te gówna widocznie lubią #!$%@?ąc się i brnąc dalej w to samo
  • Odpowiedz
Z tego co pamiętam Aflofarm (czyli taka Biedronka/Super Express wśrod firm farmaceutycznych) wydaje rocznie na reklamy w Polsce kilka razy więcej milionów niż Nestle, Procter & Gamble, czy Biedronka właśnie, no generalnie wielkie multinarodowe koncerny. Chyba na wirtualnemedia.pl widziałem kiedyś rozpiskę budżetów
  • Odpowiedz