Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

hehe klasyka branży, przychodzi pan przedsiębiorca i jak ma sypnąć groszem za emisję reklamy to oczekuje, że gówno które sprzedaje przebije się przez inne gówna i tak powstaje szambo ryczących reklam. Dźwiękowiec wie, że w aucie szumi, subtelne teksty mogą zostać niedosłyszane więc ustawia kompresję na max i każe lektorowi krzyczeć do mikrofonu.. im więcej hałaśliwego złomu na ulicach tym bardziej agresywne dźwiękowo reklamy. Może po przejęciu rynku przez auta elektryczne trochę
  • Odpowiedz
Ja nie rozumiem dlaczego ludzie się sami na to skazują. Kto mający <50 lat ogląda jeszcze TV i słucha zwykłego radia? Filmy/seriale do obejrzenia na Netflix/HBO/torrent o dowolnie wybranej porze bez reklam. Wiadomości do przeczytania w necie z uBlockiem, a muzyka Spotify czy inny stream. Jeszcze rozumiem jak ktoś busami jeździ i jest skazany na to co tam janusz puszcza, ale u siebie w domu, pracy i samochodzie nie potrafić sobie samemu
  • Odpowiedz
@nicon: O to to to. Moja matka ma lvl 55 czy jakoś tak. To dla niej nie ma życia bez telewizji. Ja lvl 28 i telewizora nie mam od 9 lat odkąd się wyprowadziłem z domu. Jak patrzę po znajomych to jeżeli mają już telewizor to tylko do Netflixa i konsoli, nigdy do telewizji.
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: O panie, nie widziałeś amerykańskich reklam. U nas nie mogą reklamować chyba leków recepturowych - a tam "zapytaj swojego lekarza o nową superwiagrę max erection". Po czym - po 5-10 sekundach reklamy - przez pozostałe 20 napierdziela lektor wyliczający tempem karabinu maszynowego wszystkie możliwe efekty uboczne.
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: e tam #!$%@?, w UK też jest, zależy jakie radio - ja już mam #!$%@? dosć np. Sheerana czy #!$%@? szalalalalalalał Gagi i Coopera. Fajne piosenki tylko #!$%@? ileż można. Na jednym radiu 10x dziennie innym 2.
A z reklamami takiego gówna to też jest, też zależy jaka stacja, ile razy jakaś reklama kremiku na suchość piczy czy brak drągala.
  • Odpowiedz