Wpis z mikrobloga

  • 64
@fan_comy Co tu dużo gadać, po prostu się zazdrości takim ludziom ))¯_(ツ)_/¯.
Też bym chciała po zajęciach na studiach dziennych iść do domu pograć w gierki zamiast zapieprzać do nocy w gównopracy. Fajnie by było dostać mieszkanie, zamiast całe życie żyć z kredytem. Spoko gdybym wydawała swoją wypłatę na przyjemnosci zamiast na bezzwrotne pożyczki ojcu. Jakoś fakt, że mogę mówić "do wszystkiego doszłam sama" szczerze, nie osładza za mocno.
  • Odpowiedz
@Rzuku: #!$%@?, studiuję dziennie, pracuję (i nie u rodziny w firmie), wynajmuję mieszkanie i właśnie kupiłem drugie auto za swoje pieniądze. Da się.
  • Odpowiedz
@arhu nie chodzi o to czy się da czy nie, tylko że ludzie którzy mają wszystko na tacy bardzo często żyją w przeświadczeniu że to ich zasługa.
  • Odpowiedz
@fan_comy w sumie też swoim dzieciom zapewnie lepszy start. Jedynie chodzi o to gadanie, że się do tego doszło samemu. Tak samo jak ludzie którzy wzięli kasę na zaoczne/dzienne od rodziców i na utrzymanie w czasie studiów na akademiku plują się do kogoś kto w wieku 25 + zamierza iść na studia/pojechać w świat podróżować / zacząć biznes i nie robić sobie dzieci. Bo jak to tak? Tyle lat na utrzymaniu rodziców?
  • Odpowiedz
@fan_comy Moi rodzice niestety biedni, a ja dodatkowo #!$%@?, że studiów mi się nie udało skończyć xd ale wreszcie kończę studia i pracuje z perspektywa na lepsze. Mój kuzyn w tym samym wieku, nie zdał matury i prowadzi sobie małą firmę z ojcem, firma typowo januszowa, gdzie ojciec wszystko zorganizował, a teraz kuzyn buduje sobie teraz dom za własną kasę. xd takie życie. Tylko to dobry chłopak to mnie zazdrość nie zjada
  • Odpowiedz
@fan_comy znam takiego gościa. Gównostudia na kierunku, który powiązany jest z firmą ojca. Samochód został od ojca, to potem się chwalił jak zmieniał, że zrobił na nim świetny interes, bo go sprzedał ojcu, który dał za niego więcej niż był warty. Teraz buduje dom na działce ojca, jak się go o coś pytam, to już nawet nie wierzę w te bzdury co opowiada jakie to są koszta, bo gość nie ma o
  • Odpowiedz
@mati9815: Widzisz? Nawet tego nie umiesz ogarnąć. Mój komentarz mówił tylko i wyłącznie o osobach, które nie doszły do tego co mają same, a mówią, że tak było. O reszcie nawet się słowem nie zająknąłem, tak samo jak mem o nich nie wspomina.
Jesteś jak wąsaty janusz, który pod postem "jeśli masz 10 lat i bujne wąsy to coś jest nie tak z twoją gospodarką hormonalną" wyjeżdża z "A CO JEŚLI
  • Odpowiedz