Wpis z mikrobloga

@matixrr: Jak to jest ze pilkarze zawodowcy, ktorych jedynym zajeciem w zyciu jest kopanie pilki, ktorzy kosztuja miliony i miliony zarabiaja, nie sa w stanie opanowac gry obiema nogami?!. Jak komentator uspokaja widzow mowiac ze XYZ skiksowal lub poprostu #!$%@? bo uderzal gorsza stopa to wewnetrznie gine. Przeciez Bale mial obowiazek chociaz sprobowac uderzyc prawikiem nawet po ziemi.
Ps. Zauwazyliscie ze lewonozni pilkarze duzo rzadziej uzywaja gorszej (znowu zgon) nogi niz
Myśle, ze 9/10 chłopaków, którzy próbują swoich sił na boiskach w jakichś (mniejszych czy większych) klubach w tej sytuacji użyliby prawej nogi. Nie rozumiem dlaczego on zarabia taka kasę a prawa nogę ma tylko do wciskania gazu w aucie ;)
@kuntrops: @bartek10: No właśnie miałem napisać, że dużo jest chłopaków w niższych ligach, którzy dogrywają takie piły słabszą nogą, że szok, sam trochę grałem w niższych ligach i strzał lewą nogą to nie było nic niemożliwego. Ogólnie piłka nożna to trochę przypadek jeżeli chodzi o to kto gdzie gra, jak nie będziesz we właściwym miejscu o właściwej porze to się kopiesz po kartofliskach, a jak ci się przyfarci to bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kuntrops: dla mnie to kosmos. Jak byłem nastolatkiem to sam z siebie chciałem sobie poprawić gorszą nogę i przez parę miesięcy od kalectwa doszedłem do poziomy, że mogłem z lewej nogi #!$%@?ć bombę. A nikt mi nie za to nie płacił i jeszcze musiałem się uczyć na klasówki z majzy i histy.