Wpis z mikrobloga

@matixrr: Jak to jest ze pilkarze zawodowcy, ktorych jedynym zajeciem w zyciu jest kopanie pilki, ktorzy kosztuja miliony i miliony zarabiaja, nie sa w stanie opanowac gry obiema nogami?!. Jak komentator uspokaja widzow mowiac ze XYZ skiksowal lub poprostu #!$%@? bo uderzal gorsza stopa to wewnetrznie gine. Przeciez Bale mial obowiazek chociaz sprobowac uderzyc prawikiem nawet po ziemi.
Ps. Zauwazyliscie ze lewonozni pilkarze duzo rzadziej uzywaja gorszej (znowu zgon) nogi
  • Odpowiedz
Myśle, ze 9/10 chłopaków, którzy próbują swoich sił na boiskach w jakichś (mniejszych czy większych) klubach w tej sytuacji użyliby prawej nogi. Nie rozumiem dlaczego on zarabia taka kasę a prawa nogę ma tylko do wciskania gazu w aucie ;)
  • Odpowiedz
@kuntrops: @bartek10: No właśnie miałem napisać, że dużo jest chłopaków w niższych ligach, którzy dogrywają takie piły słabszą nogą, że szok, sam trochę grałem w niższych ligach i strzał lewą nogą to nie było nic niemożliwego. Ogólnie piłka nożna to trochę przypadek jeżeli chodzi o to kto gdzie gra, jak nie będziesz we właściwym miejscu o właściwej porze to się kopiesz po kartofliskach, a jak ci się przyfarci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kuntrops: dla mnie to kosmos. Jak byłem nastolatkiem to sam z siebie chciałem sobie poprawić gorszą nogę i przez parę miesięcy od kalectwa doszedłem do poziomy, że mogłem z lewej nogi #!$%@?ć bombę. A nikt mi nie za to nie płacił i jeszcze musiałem się uczyć na klasówki z majzy i histy.
  • Odpowiedz