Wpis z mikrobloga

Moi mili dzisiaj zapraszam do obejrzenia kolejnego filmu z mojego kanału na YT.

Dzisiaj opowiem wam o ostatnim Samuraju!
Japonia i jej historia dla przeciętnego Europejczyka to odległy i nieznany świat. Większość z nas kojarzy ten kraj z legendarnymi samurajami, ostrymi jak laser mieczami i zamaskowanymi zabójcami Ninja. Etos jaki niosą ze sobą samurajowi nam Polakom jest bardzo bliski, gdyż jest porównywany do naszego honorowego i bohaterskiego szlachcica. Imponuje nam honorowa walka nawet gdy szansa na zwycięstwo jest nikła. Wile zasług w propagowaniu samurajów i samej Japonii ma kinematografia, a jednym z najgłośniejszych filmów przybliżających nam dawny świat Kraju Kwitnącej Wiśni to „Ostatni Samuraj”, który ukazuje nam powstanie ostatnich samurajów w obronie dawnego porządku. I to o nim chciałbym wam opowiedzieć w tym odcinku!

Bardzo was proszę na teraz wsparcie w postaci subskrybowania kanału oraz łapek w górę. I co najważniejsze bardzo zależy mi na waszych komentarzach, gdyż to dzięki nim będę mógł rozwijać kanał.

Link do znaleziska - Ostatni Samuraj - czyli powstanie ostatnich samurajów

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski)

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zainteresowania #zwyczaje #europa #swiat #liganauki
#pokazmorde #youtube #samuraj #dokument #azja #wojna #wojsko #militaria #japonia
Pobierz sropo - Moi mili dzisiaj zapraszam do obejrzenia kolejnego filmu z mojego kanału na Y...
źródło: comment_eEhGi9aFNQQNShWaflZ9AzGUZFbKJKxR.jpg
  • 67