Wpis z mikrobloga

No nie wytrzymie (°° wlazla taka wiesniara w Kostrzynie, wcina tak te ciposzki ze 2 wagony to slysza, nie, nie, nie, nie przesadzam, naprawde mlask konkret ze ja bym musial sie postarac tak glosno mlaskac. Juz tak na bezszczela patrze sie na nia, zawiesilem sie w kontemplacji, ta na mnie patrzy i dalej nak@#$_&ia paszcza i puscza te snapchaty czy inne instagramy ze kazdy slyszy te pozdroweczki mordeczki. Niby #!$%@? ale nie sadzilem ze bedzie az tak rozpraszala
Kazdemu zdarzy sie mlasnac, beknac, czy cos innego niekontrolowanego zrobic ale to bylo no... Nie grzeczne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pkp #gownowpis #wiesniactwo
Pobierz Pelit - No nie wytrzymie (╯°□°)╯︵ ┻━┻ wlazla taka wiesniara w Kostrzynie, wcina tak t...
źródło: comment_mU6U9PIbGD6W0cIzBYmhSnqwvxV3U2tI.jpg
  • 26
@nocnazjawa: Z doświadczenia wiem że zwracanie uwagi u takich osób nic nie daje. Wielokrotnie zwracałem uwagę i albo byłem olewany, albo obrażany bo jak śmiem wielkiej Karynie uwagę zwracać xD ale sram na to i dalej wieśniakom zwracam uwagę (przez prawie 20 lat jak jeżdżę pociągami z dwie osoby przeprosiły i się uspokoiły). Mówię tu oczywiście o kobietach bo faceci potrafią się ogarnąć szybko.