Wpis z mikrobloga

Na szybko dwa tagi: ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: #rozdajo #chilizgobim

Co można dostać - 6 pakiecików nasion rożnych odmian (na fotce są przypadkowe, można sobie wybrać z dość sporej listy)

Dawno żadnego rozdajo nie było, to stwierdziłem, że trzeba zrobić, a korzystając z okazji przypomnieć, że się sezon zaczyna. W zeszłym roku w końcówce marca, niestety okazało się, że znalazło się sporo Mirków, którzy ockneli się () że chcieli wystartować w tym sezonie, ale było już za późno, żeby zaczynać uprawę ostrzejszych/ciekawszych odmian. (°°

Także wiadomość do osób chcących zacząć w tym sezonie przygodę z chili (bez różnicy czy na parapecie, balkonie czy w ogródku): jest właśnie ostatni moment, żeby zapatrzeć się w nasiona i je wysiać.


Zasady rozdajo standardowe - losowanie spośród plusujących, nie trzeba nic obserwować ani lajkować na fejsbukach/instagramch/gronach - plusik starczy.

#chilihead #chili #papryka #ogrod #ogrodnictwo #nasiona #uprawiajzwykopem #uprawa #warzywa #nasiona #zadarmo
#losowanie #mirkorandom #rosliny
Pobierz gobi12 - Na szybko dwa tagi: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ #rozdajo #chilizgobim 

Co można ...
źródło: comment_FM6EC2ejb8P9gLP8fteySu91ROqhlaIK.jpg
  • 84
chcieli wystartować w tym sezonie, ale było już za późno, żeby zaczynać uprawę ostrzejszych/ciekawszych odmian


@gobi12: Nigdy nie jest za późno, ja zawsze je zostawiam na kolejny rok i dopiero w następnym roku krzak ma konkretne owoce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw. masz jakieś aukcje na allegro? Bo planuję zrobić zakupy
@kijek_samobijek @grzesiek-bat Nie no, jakoś zarobkowo czy profesjonalnie to nie sprzedaję. Bardziej jeżeli ktoś z Mirków potrzebuje i chce to mam arkusz z odmianami i po dogadania się na PW mogę odsprzedać. :-)

@grzesiek-bat Oczywiście można tak robić, ale wtedy trzeba długo do zbiorów czekać, a jak się wysieje w czas to jest optymalnie :-)

@bimbrownik26 :-D Że też sam wcześniej o tym nie pomyślałem. To taka wersja polskiego Cyklonu tyle, że