Wpis z mikrobloga

JAZDA AUTOMATEM:
-Wybierz Drive
-Puść hamulec
Czerwone światło? Wciśnij hamulec. Zielone? Zdejmij nogę z pedału hamulca.
Ruszasz pod górę? Puść hamulec i jedź.
A MANUAL, #!$%@?:
JEDYNKA DWÓJKA 25 TYSIĘCY OBROTÓW, A MOŻE 30 TYSIĘCY, ILE TO BYŁO, TRÓJKA CZWÓRKA DWÓJKA STAJESZ JEDYNKA NOGA HAMULEC SPRZĘGŁO DELIKATNIE POPUSZCZASZ SPRZĘGŁO, #!$%@? ZGASŁO CI AUTO, DOBRA JESZCZE RAZ, JEDYNKA, DWÓJKA, TRÓJKA, GÓRKA, ZAJEBIŚCIE, TERAZ JEDNOCZEŚNIE RĘCZNY, SPRZĘGŁO I GAZ.
Czemu w Polsce automaty nie są tak popularne i ludzie dalej jeżdżą z tym gównem bo nie wiem
#motoryzacja (czekam na gównoburzę xD) #niebieskiepaski #rozowepaski #ankieta #pytanie #pytaniedoeksperta #gownowpis
#prawojazdy zdałem na tym gównie w manualu
c.....u - JAZDA AUTOMATEM:
-Wybierz Drive
-Puść hamulec
Czerwone światło? Wciśnij ...

źródło: comment_cx5Y3RqQRFEbZ5IYltxIC4FHU2oU9dES.jpg

Pobierz

jaka skrzynia

  • manual 40.3% (986)
  • automat 59.7% (1458)

Oddanych głosów: 2444

  • 144
  • Odpowiedz
@czikapu: miałem opelka w automacie, sypie sie jak pustynia. Automat ciagle sprzypi. Mam tez starego ursusa, nigdy nie remontowana a chodzi jak w zegarku. Z automatami trzeba mieć szczęście ! .Laweta tez się często przyda
  • Odpowiedz
@czikapu:
1. Została mentalność poprzedniej epoki kiedy automat to była egzotyka a w polsce tylko kilku ludzi umiało go naprawić
2. Auto z automatem jest droższe w zakupie
3. Auto z automatem jest droźsze w eksploatacji
4. Strach przed nieznanym, chociaż ceny automatów powoli zbliżają się do manuala
U mnie w domu był samochód z automatem od lat 90, obecnie ojciec jeździ automatem, matka automatem, ja sam fan motorsportu i surowej
  • Odpowiedz