Wpis z mikrobloga

26/100 #100rajstopchallenge
Rajstopy z calzedonia, z motywem zakolanowek oraz podwiązką z rewolwerem :D wyglądają uroczo :D zakolanówki kończą się za kolanami, podwiazka nie jest ciasna :)
O dziwo weszłam w rozmiar 1/2 na lajcie :D Jedyny minus to materiał do którego lepi się wszystko, nawet nie zdążyłam wyjść z domu a już były całe w kurzu i kłaczkach z koca, na szczęście rolka do ubrań sobie z tym poradziła :D
chrystusie - 26/100 #100rajstopchallenge 
Rajstopy z calzedonia, z motywem zakolanowe...

źródło: comment_6mkMgbH1u0zhP3xCfGLlFl3C9yvHeJcJ.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@chrystusie Tak szczerze, podobają Ci się twoje tatuaże? Imo są w kompletnie z dupy miejscach i każdy jest z innej parafii. Trochę sobie oszpeciłaś nogi, a widzę, ze lubisz je eksponować. Tatuaże spoko jak ktoś lubi, ale żeby chociaż byly ładnie wykonane i w duchu jakiegos stylu
  • Odpowiedz
@Alex_mski: bardzo je lubię i są w miejscach które chciałam i przedstawiają to co chciałam :) każdemu podoba się co innego i nie obchodzi mnie w żadnym stopniu co ludzie o tym myślą :) moje ciało, moja sprawa :)
  • Odpowiedz
@BooB: muszę zrobić jakaś zrzutkę chyba xD (a tak naprawdę to kradnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@bezpaszportowy: o dziwo nie, kupiłam na vinted od jakiejś dziewczyny, cena 39,99KN na opakowaniu wiec to chyba z jakiegos outletu :)
  • Odpowiedz