Wpis z mikrobloga

Sprawa nabiera rozpędu. :-) Wesoło. To już chyba końcówka inby i "afery" z #klaudiusz i @janusz_pol

Teraz czekamy aż koleś usunie konto. :-) Albo mamusia mu komputer zabierze.

#januszpol #tinder #spermiarzeztindera #p0lka

https://wspolczesna.pl/projekt-klaudiusz-zakladal-falszywe-konta-na-tinderze-wystawial-i-obrazal-kobiety-prawdopodobnie-pochodzi-z-elku-zdjecia/ar/13858210
motaboy - Sprawa nabiera rozpędu. :-) Wesoło. To już chyba końcówka inby i "afery" z ...

źródło: comment_YhzUp1C8PCVdtlhYxIVu5IQt7L7XgEBD.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i nawet jesli jest z Elku, to co? Przeciez ta afera to jest po prostu cos tak zenujacego, ze nie jestem w stanie tego rozchodzic. Siedzi ktos na wykopie, robi jakies eksperymenty spoleczne, ogolnie sam o sobie mowi zle i widac, ze nie ma najlepiej w zyciu, to trzeba mu jeszcze dokladac? Nie jestem w stanie pojac czym wy sie ekscytujecie.
  • Odpowiedz
@Rea_Achillea Po prostu nie miał problemu, żeby zdjęcia i rozmowy z dziewczynami wrzucać tutaj i wyśmiewać, ale jak ktoś go znalazł to nagle się okazało, że wrzucanie informacji o kimś do internetu jednak niefajne
  • Odpowiedz
@Vetinari: przeciez te dziewczyny same wpadaly w sidla xd on je obrazal, specjalnie sie umawial w parkach itd. na mrozie, a one i tak sie godzily... dla mnie to tez niepojete, bo po jednej chamskiej odzywce na poczatku znajomosci powinny usuwac pare, a nie drazyc. Choc fakt faktem, jesli juz ktoras sie na to nabrala, to powinien cenzurowac zdjecia i zakrywac dane. Ale i tak, ekscytowanie sie lokalizacja i danymi
  • Odpowiedz
@janusz_pol:

nie zamierzam usuwac konta przez banana jutro dzwonię do gazety i stawiam warunek,albo to usuną albo podaję to do Sądu nie cackam się

To uczucie gdy Janusz zadzwoni do gazety, dodzwoni się do jakiegoś mireczka/mirabelki i zostanie wystalkowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz