Wpis z mikrobloga

25letnia dziewica - kochana szara myszka, trzyma dziewictwo dla ukochanego, żona idealna
25letni prawiczek - ja #!$%@? umrzyj

kobieta pracująca za najniższą krajową/ obierająca cebule - wstyd to kraść, pracowita dziewczyna, chciałbym taką żonę, najważniejsze że pracuje
mężczyzna pracujący za najniższą/ fizycznie - ja #!$%@? chłopie weź się za siebie, z czego ty chcesz utrzymać rodzinę, co z ciebie za facet

kobieta nie umie gotować - nie miała kiedy się nauczyc, dzisiaj to jest równouprawnienie, spokojnie nauczy się
facet nie umie naprawić samochodu - ja #!$%@? co za przegryw, skąd ty się urwałeś, co za faceci w dzisiejszych czasach

kobieta z nadwagą - facet na kości nie leci, liczy się charakter, ma chorą tarczyce, geny, grube kości, tak wygląda ciało prawdziwej kobiety, wszystko przez te instagramy
facet z nadwagą - weź się chłopie za siebie, jak ty wyglądasz, idź na siłownie, nic dziwnego że jesteś sam

kobieta 30 lat mieszkająca z rodzicami - a po co ma płacić za mieszkanie i mieszkać sama/ z obcymi
facet 30 lat mieszkający z rodzicami - ja #!$%@? maminsynek przegryw, pora w końcu dorosnąć

dziewczyna 150 cm - niskie dziewczyny są urocze
facet 170 cm - ja #!$%@? umrzyj

dziewczyna brak znajomych i pasji - szara myszka do kochania
facet brak znajomych i pasji - uuuu PRZEGRYW alert

samotna dziewczyna - dzisiaj to tak ciężko o normalnego chłopaka, wszyscy tylko o jednym, taka ładna dziewczyna na pewno kogoś znajdziesz,
samotny facet - #!$%@? jesteś gejem? co z ciebie za facet, nie umiesz dziewczyny poderwać?

kobieta lvl 30 nie ma prawka - nie każdy musi być kierowcą, jak będzie jej potrzebne to sobie zrobi, dziewczyna nie musi mieć auta
facet lvl 20 nie ma prawka - ty tak na serio? jak ty funkcjonujesz? co z ciebie za facet?

dziewczyna pyskuje facetowi - ma gorszy dzień, pewnie okres, trzeba jej kupić czekoladki i kwiaty żeby nie była zła
facet pyskuje dziewczynie - przemoc domowa, trzeba iść z tym do tv i odebrać mu dzieci

kobieta wiąże się z imigrantem - w tym kraju nie ma już fajnych facetów i musiała szukać za granicą
facet wiąże się z imigrantką - nieudacznik, nie umiał sobie znaleźć kobiety w swoim kraju

przemoc wobec kobiety - afera na cały kraj, oprawcę chcą zabić, idzie do więzienia, wszyscy jej współczują
przemoc wobec mężczyzny - hehehe
#takaprawda #przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka
o.....m - 25letnia dziewica - kochana szara myszka, trzyma dziewictwo dla ukochanego,...

źródło: comment_99JPKJgAblcwWqQqIlH0lH978AcG37a1.jpg

Pobierz
  • 83
@olabogaxm:

kobieta z nadwagą - facet na kości nie leci, liczy się charakter, ma chorą tarczyce, geny, grube kości, tak wygląda ciało prawdziwej kobiety, wszystko przez te instagramy facet z nadwagą - weź się chłopie za siebie, jak ty wyglądasz, idź na siłownie, nic dziwnego że jesteś sam


dziewczyna brak znajomych i pasji - szara myszka do kochania facet brak znajomych i pasji - uuuu PRZEGRYW alert


kobieta wiąże się z
@olabogaxm: Takie jest właśnie białorycerzykowe #!$%@?, nieśmiała dziewczyna? pewnie nie może się odnaleźć, facet? haha jaka #!$%@? pewnie w szkole był gnębiony hahaha. Kobieta Cię uderzy? Pewnie miała powód, a jak facet w odwecie #!$%@? z liścia od razu kat, #!$%@?, gnida, szmata bez honoru cwel śmieć i cyk! niebieska karta za znęcanie się.
@kamyczeq: Spodziewałem się, że ktoś zwróci na to uwagę. Niemniej pozwoliłem sobie na taki "błąd" z jednego powodu -> w XXI-wiecznej Polsce mężczyzna wymieniony przeze mnie jest z jakichś powodów skazywany na ostracyzm społeczny. Co gorsza często przez obie płcie, mimo że w historii ludzkości mamy przecież całą paletę wybitnych postaci, które z prostytutek, czy innych zacnych kurtyzan korzystali.

Kobieta korzystająca z męskich dziwek... trochę oksymoron, ale to by musiałaby być