Wpis z mikrobloga

25letnia dziewica - kochana szara myszka, trzyma dziewictwo dla ukochanego, żona idealna
25letni prawiczek - ja #!$%@? umrzyj

kobieta pracująca za najniższą krajową/ obierająca cebule - wstyd to kraść, pracowita dziewczyna, chciałbym taką żonę, najważniejsze że pracuje
mężczyzna pracujący za najniższą/ fizycznie - ja #!$%@? chłopie weź się za siebie, z czego ty chcesz utrzymać rodzinę, co z ciebie za facet

kobieta nie umie gotować - nie miała kiedy się nauczyc, dzisiaj to jest równouprawnienie, spokojnie nauczy się
facet nie umie naprawić samochodu - ja #!$%@? co za przegryw, skąd ty się urwałeś, co za faceci w dzisiejszych czasach

kobieta z nadwagą - facet na kości nie leci, liczy się charakter, ma chorą tarczyce, geny, grube kości, tak wygląda ciało prawdziwej kobiety, wszystko przez te instagramy
facet z nadwagą - weź się chłopie za siebie, jak ty wyglądasz, idź na siłownie, nic dziwnego że jesteś sam

kobieta 30 lat mieszkająca z rodzicami - a po co ma płacić za mieszkanie i mieszkać sama/ z obcymi
facet 30 lat mieszkający z rodzicami - ja #!$%@? maminsynek przegryw, pora w końcu dorosnąć

dziewczyna 150 cm - niskie dziewczyny są urocze
facet 170 cm - ja #!$%@? umrzyj

dziewczyna brak znajomych i pasji - szara myszka do kochania
facet brak znajomych i pasji - uuuu PRZEGRYW alert

samotna dziewczyna - dzisiaj to tak ciężko o normalnego chłopaka, wszyscy tylko o jednym, taka ładna dziewczyna na pewno kogoś znajdziesz,
samotny facet - #!$%@? jesteś gejem? co z ciebie za facet, nie umiesz dziewczyny poderwać?

kobieta lvl 30 nie ma prawka - nie każdy musi być kierowcą, jak będzie jej potrzebne to sobie zrobi, dziewczyna nie musi mieć auta
facet lvl 20 nie ma prawka - ty tak na serio? jak ty funkcjonujesz? co z ciebie za facet?

dziewczyna pyskuje facetowi - ma gorszy dzień, pewnie okres, trzeba jej kupić czekoladki i kwiaty żeby nie była zła
facet pyskuje dziewczynie - przemoc domowa, trzeba iść z tym do tv i odebrać mu dzieci

kobieta wiąże się z imigrantem - w tym kraju nie ma już fajnych facetów i musiała szukać za granicą
facet wiąże się z imigrantką - nieudacznik, nie umiał sobie znaleźć kobiety w swoim kraju

przemoc wobec kobiety - afera na cały kraj, oprawcę chcą zabić, idzie do więzienia, wszyscy jej współczują
przemoc wobec mężczyzny - hehehe
#takaprawda #przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka
o.....m - 25letnia dziewica - kochana szara myszka, trzyma dziewictwo dla ukochanego,...

źródło: comment_99JPKJgAblcwWqQqIlH0lH978AcG37a1.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@Spacijesc:

Moment... W jak bardzo zaburzonym procesie myślowym kobieta mająca licznych partnerów seksualnych poznawanych "normalną" drogą (randki, związki) połączyła Ci z gościem korzystającym z płatnych usług prostytutek? :D

Tu chodzi raczej o seks bez zobowiązań/różnych partnerów seksualnych. I to seks bez zobowiązań i to, ale z jakichś przyczyn my dziwkarze już jesteśmy szkalowani, a lekko prowadzące się kobiety, czyli robiące dokładnie to samo (seks bez zobowiązań, nie ważne czy za
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Tak, pisałeś o społeczeństwie. Ale społeczeństwie przyjaznym jedynie kobietom, mężczyznom zaś wrogim. A społeczeństwo nie jest tworem bezpłciowym... Skoro więc tylko kobiety są złe, to znaczy, że one odpowiadają za całą tą niesprawiedliwość - w końcu mężczyźni są niewinnymi ofiarami owych niesprawiedliwości, tak?

A jeśli chodziło Ci o CAŁE społeczeństwo, o obie płcie, czy to nie znaczy, że jednak mężczyźni nie są ani niewinnymi, ani ofiarami i sami biorą
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Kobiety nie są szkalowane za złe się prowadzenie?

Po Twoim kolorze widzę, że nie jesteś już zielonką i siłą rzeczy musiałeś przejrzeć na Wykopie chociaż kilka wpisów z pokrewnych tagów...
Naprawdę możesz na podstawie swoich obserwacji tutaj stwierdzić, że niebiescy chodzący na divy (jak to się teraz elegancko i szacownie nazywa) są tutaj bezlitośnie linczowani, za to różowe, o których ktoś napisze lub które same się przyznają, że miały
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Czyli jednak całe społeczeństwo i jednak nie czarno-biały podział na złe kobiety i dobrych mężczyzn. A skoro tak, to teraz już sam, małymi kroczkami, możesz dojść do wniosku, że nie ma żadnej feministycznej zmowy, że wcale kobietom nie żyje się łatwiej, a mężczyźni wcale nie są pokrzywdzoną stroną.

to, że baby tutaj są szkalowane za złe prowadzenie już ci pisałem, że po prostu jest to zbiorowisko ludzi z akurat
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: No tak, jeśli założymy, że seks jest wyznacznikiem wartości i poziomu całego życia, to rzeczywiście nie ma o czym rozmawiać...
A, moment, przecież to Mirko - tutaj rzeczywiście niemal wszystko kręci się wokół seksu. A raczej jego braku...
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Mogłabym odpowiedzieć w wyczerpujący sposób. Ponieważ jednak weszłabym tutaj już w sferę swojej prywatności, musiałabym liczyć się z tym, że zaraz rzuci się na mnie zgraja sfrustrowanych, zazdrosnych o powodzenie innych przegrywów, lub po prosto krytyków i prześmiewców z zamiłowania, i każde moje słowo wyjaśnienia zostanie przekręcone i wykpione, a ja w ten sposób trafię do tagów przeciwnych #wychodzeniezprzegrywu. A tego jakoś mi teraz nie trzeba.
  • Odpowiedz