Wpis z mikrobloga

@push3k-pro pracowałem na stażu w zespole logistycznym pewnej firmy posiadającej sklepy typu cash&carry

I właśnie przez to że ta praca kompletnie nie przypadła mi do gustu, zmieniłem studia na inne, żeby w życiu zawodowym robić to, co mi się podoba
@wiem_wszystko a możesz mi powiedzieć czemu tak uważasz?

Pracowałem w siedzibie tej firmy, a nie w jednym ze sklepów, obsługiwałem dużych dostawców, np jeden z większych koncernów piwnych czy jednego z większych producentów słodyczy

Chętnie dałbym Ci SS przelewu jaki od nich dostawałem, ale z aplikacji w telefonie nie mogę się cofnąć tak daleko w historii
to sie jeszcze okaze :D bo emerytura to moze byc tylko z nazwy :D


@Sabarolus: Wiesz, perspektywa emerytury w wieku ~47 lat jest fajna, ale nie wydaje mi się żeby w 2036 ZUS jeszcze istniał :)
@imajoke: Praca nie musi być kieratem. Możesz pracować, wziąć raz do roku dłuższy urlop a pozostałe dni wykorzystywać na przedłużanie weekendów i wyjazdy. Ja tak robię i jestem zadowolony.
@imajoke
Po 1 pierwsze nigdy nie bierz 2 tygodni urlopu ciągiem - odpocząć można w tydzień, a w inny pojechać gdzie indziej, poza tym po 2 tygodniach się jeszcze bardziej rozleniwiasz i gorzej funkcjonujesz.

Po 2 w roku masz 26 dni urlopu - to nie są 2 tygodnie i kilka dni tylko 5 pełnych tygodni, przy czym każdy to aż 9 dni (doliczając dwa weekendy) lub więcej w przypadku świat. 5 okazji
@imajoke: ja jak narazie zyje z fuch wiec mam tyle wolnego ile chce xD ale rzeczywiscie jak robilem na etacie to #!$%@?, ja nie moge byc uwiazany. Wole wykonywac gowniana robote ale miec wolne kiedy chce, przychodzic i wychodzic kiedy chce, byc caly czas w terenie albo miec mozliwosc wyjazdu itp zamiast siedziec na dupie 8-10h, brrr