Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: ()
Jak rozumiem drukujesz kule i blizej nieokreslona bryle gorna i wszystko wrzucasz do srodka tak?
Czemu nie odniosles sie tak ochoczo i z tak prostymi pomyslami, jak pisalem wyzej o napedach, elektronice i sterowaniu?
Straszne ignoranctwo z ciebie wychodzi.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: serio ty nie kumasz, ze zeby praca byla zaliczona, musisz miec obliczenia i teorie do tego podpieta? Czemu takie a nie inne rzeczy stosujesz.
Myslisz ze laska napisala, kopiowalam z neta bo dzialalo?
Kopiowala czy nie, musi to miec podparte teoria i wlasnymi wyliczeniami, czy to nie jebnie. Zrobisz takie obliczenia na bazie projektu tego goscia? Ja u niego na stronie nie widze nic takiego.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: chociazby mocy silniczkow, ktore napedzaja kolka. Myslisz ze w jakimkolwiek projekcie (nie mowiac o inzynierce) wystarczy napisac silnik taki, przekladnie takie i czesc?
Skad bedziesz wiedzial, ze moment na silniku, zamiast ruszyc koleczkami, nie wyrwie ci mocowania? Doswiadczalnie to sprawdzisz?

Musisz na etapie projektowym wyeliminowac stopnie swobody, do tego przydalby sie jakis schemat kinematyczny.
A co do teorii, zobacz sobie jakikolwiek wzorzec pracy inzynierskiej. I wymogi uczelni co do
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: dobra spoko ziomek nie gorączkuj się już bo ci żyłka w dupie pęknie od tego xD nie ma filmiku nie ma nic więc bliżej mojej wersji niż twojej. jak uwazasz, że ona się tam rozpisywała o wytrzymałościach czy stopniach swobody ( XDDD) to gratuluje optymizmu i wiary w polską edukacje. elo
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: nie bronię swojego podwórka, tylko tłumacze ci jak ono wyglada, bo wg ciebie to poligon testowy w spacex, a nie najzwyklejsza inzynierka. I tak jak już pisałem, nawet w porównaniu z mitycznym zachodem inzynierka w Polsce to wielkie przedsięwzięcie, w niektórych krajach w ogóle nie ma żadnej inzynierka. Jak nadal przerasta cię przyjęcie tego do wiadomości to już nic nie poradzę.
Ty usilnie szukasz powodu żeby potwierdzić twoja tezę
  • Odpowiedz