Wpis z mikrobloga

@James_Earl_Cash nie mówię, żeby pić za dużo, ale żeby się nawadniać. Poza tym masz izotoniki z soden i innymi składnikami. Woda jest głównie do magnezu. Wiele emek w życiu przeżyłem i następny dzień gdy się nawadniasz vs zjazd gdy nie pijesz to bez porównania.

Poza tym od kiedy po molly jest parcie na picie?


@specjaltohu nie martw się, litr wody z magnezem i izotonik przez noc nie zabije Cię w "najbardziej przerażający
  • Odpowiedz
Ja to najbardziej lubię pić cole:d a jak już schodzi to jakieś piwko jedno lub dwa. Kuuurde na techno super, udanej zabawy! Raz byłam na emce na silence disco i było bardzo fajnie:)
  • Odpowiedz
  • 3
@Proxnik ee stypa, zjadłem mniejszą połówkę różowej(nie widziałem dokladnie koloru) czaszki, miała PP z drugiej strony i mnie nie porobiło, po godzinie dorzuciłem 2 połówkę i odczuwam tylko taka lekka euforię. Ehh zawiodłem się bardzo, dzisiaj spróbuję niebieską
  • Odpowiedz
@specjaltohu ostrożnie z brani dzień po dniu. Efektów może nie być z racji wykorzystania zapasów serotoniny (bo mdma je uwalnia, nie pobudza do produkcji), chociaż z tego co piszesz, to raczej nic nie wykorzystałes. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Możesz zrobic sobie dietę grejpfrutowa dzisiaj. Grejpfruty blokują enzym, który rozkłada część mdma w mda, przez co mdma działa dłużej i minimalnie mocniej, chociaż bardziej pluszowo i z tego co
  • Odpowiedz
@specjaltohu:

Po pierwsze ta stronka do sprawdzania, ile piksy w piksie:

ecstasydata.org

Po drugie, SSRI blokuje działanie MDMA.

Po trzecie, pomiędzy jednym ćpaniem a następnym najlepiej 6 tygodni przerwy (bo tyle zajmuje serotoninie regeneracja) - wtedy tolerka się całkowicie zeruje, i jest "magia".

Podsumowując - #!$%@?łeś sobie nie czekając minimum tygodnia po odstawieniu SSRI, i teraz musisz czekać 6 tygodni, żeby "pierwszy raz" był pełnoprawny i miał jakikolwiek sens ( ͡
  • Odpowiedz