Wpis z mikrobloga

@specjaltohu: faraonki z reguły są dobre i mocne, toyoty też. Możesz na hyperreal poszukać, może ktoś ostatnio miał takie same. Jeśli nie wiesz, to na pierwszy raz bierz pół i pamiętaj złotą zasadę. Jeśli po godzinie nic nie czujesz, to nie dorzucaj. Czasami pixa wolno się wkręca i może wejść Ci mega faza z pierwszej, a tam jeszcze druga połówka zaczyna się ładować. Do tego weź sobie kup gumy do żucia,
  • Odpowiedz
@specjaltohu: luzik. A tak jeszcze wracając do BHP emkowania, to jeśli się dowiesz ile mogą mieć piguły, to wrzucaj tak waga+50 mg. Jak na pierwszy raz dawka powinna być ok. Dorzutka po ok. 2,5h, ale to już sobie sam zdecydujesz, bo każdy metabolizuje inaczej. Najlepiej 1/2 pierwszej dawki, chociaż jeśli weźmiesz taką samą, to też nic się stać nie powinno. Bierzesz w domu, czy wychodzisz na miasto? Jeśli w domu, to
Proxnik - @specjaltohu: luzik. A tak jeszcze wracając do BHP emkowania, to jeśli się ...

źródło: comment_Jvk489DPZAMGMdG5ao0kdigBWahC0KyF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A ja to nie lubię połowek, jakiś czas tylko po połowie jadłam i po jakimś czasie kolejne pół i taki był niedosyt. A ostatnio jadłam po całej i mega było całkowicie inne porobienie xd polecam niebieskie koniczyny
  • Odpowiedz
@Mgrmewa: też nie lubię, ale pierwszy raz to pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapewne nie będzie wiedział nawet +/- jaką w krążku ma dawkę. Poza tym dorzucić zawsze można

@specjaltohu: jeśli się bierze często to tak, poza tym umiera cała "magia". Klub techno to świetny pomysł, emeczka bardzo fajnie tam działa, chociaż MDA jakbyś miał, to jeszcze lepiej.
  • Odpowiedz