Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki. Za około miesiąc wybieram się ze swoim różowym nad nasze morze. Nie byłem nad nim chyba z 10 lat i tutaj zwracam się do was z prośbą o pomoc. Szukam jakieś fajnego, cichego oraz niedrogiego miejsca, gdzie będziemy mogli odpocząć, pozwiedzać, złapać trochę kontaktu z naturą i podziwiać piękno przyrody. Myślałem osobiście nad Helem, ale tam już kiedyś byłem, tak samo okolice Kołobrzegu, Władysławowa czy Ustki. Byłbym mega wdzięczny za waszą pomoc i opinie.
#podroze #baltyk #morze #pomorskie #zachodniopomorskie #gdansk #pytanie #turystyka #polska
  • 31
@mayji zobacz na google czy Ci się spodoba Sarbinowo. No i jeżeli za miesiąc to w Mielnie powinno być jeszcze spokojnie też ogarnij sobie na fotkach tą miejscowość. Mam nadzieję że pomogłem () jak coś to pisz. Mieszkam niedaleko Sarbinowo to pomogę jak mogę !
Róża wiatrów w Chłapowie. Masz do wyboru domki i pokoje, wszytko z widokiem na morze ;) na plażę schodzi się prosto z ośrodka po schodach. 15minut spacerkiem od Władysławowa a zupełnie inny klimat no i plaża ładniejsza i prawie pusta, zero przepychania się między parawanami. Byłam na początku maja i w szczycie sezonu w lipcu (ʘʘ)