Wpis z mikrobloga

"Nie będzie mnie operował lekarz homoseksualista! Wolę się wykrwawić niż żeby mówiono, że mnie jakiś pedał operował."

Tak was widzę cioty. XD Wielka vendetta stulejrzy przeciwko p0lkom nawet sięgnęła studentów medycyny?

Głupie dzbany wiecie że mamy w szpitalach deficyt lekarzy? Wiecie że młodzi lekarze z doświadczeniem uciekają z tego kraju?

Ciekawe jak długo pożyjecie w po kilku zawałach i zakrzepach w żyłach od siedzenia w piwnicy.

Najgorszy typ stuleji, wylewa swoje urojone
@Hadzi: chyba przysięga jak się zaczyna studia mówi o godnym reprezentowaniu uczelni. Także tu ciężko mówić o godnym noszeniu się, wydawało by się że to martwy przepis patrząc na obyczaje części studentek.
to pokazuje jaki wykop jest zrypany.


@elcede: Tak jak to opisałeś dokładnie, składa się jednak z ludzi. Jedni sobie zwalą pod zdjęcie i zadowoleni, inni będą ją stalkowali i pisali o tym uczelni.
Nikt nie wrzucił jej nudesów a szkoda
nikt nie potwierdził czy prawda czy nie
toczy się dyskusja o moralności i o tym czy kobiecie wolno #!$%@?ę pokazać światu czy zawód jaki wykonuje jej tego zabrania i dlaczego stulejarze psują kariery kobietom których nienawidzą za to że są atrakcyjne i nie dostępne a ci się odgrażają że coś tam.
A ja tylko kliknąłem śmieszny obrazek i myślałem że w komentarzu ktoś wstawi link
@chlopiec_kolejne_drzwi: @LewCyzud Bosko. W Polsce cierpimy na brak lekarzy, a będzie gorzej... a co zrobili Mirki? Doprowadzili, że straciliśmy potencjalnego lekarza.

Pośrednio odpowiadają za czyjeś życie i tyle w temacie. Jeśli lekarz chce to dla mnie może dorabiać na showupie i lost a dildo in her vagina i mało mnie obchodzi jej życie prywatne (o ile nie wpływa to w znaczący sposób na pacjentów)