Wpis z mikrobloga

A lekarz to praca z ludźmi, trzeba być nsprawde rozwinięta emocjonalnie osoba żeby być dobrym lekarzem.


@LewCyzud: Ta akurat nie zawsze jest prawdą, to znaczy lekarze pracują z ludźmi, ale nie zawsze muszą to być jednostki prawidłowo rozwinięte emocjonalnie. Np. często wybitnymi chirurgami są osoby z dysocjacyjnymi zaburzeniami, jak osobowości socjopatyczne.
A łaska która wstawia swoje zdjęcia do neta by się dowartościować, bo w porównaniu z dziewczynami z roku jest średnia to jest patologia i takie osoby powinny iść na terapie w nie na studia z taka odpowiedzialnością


@LewCyzud: Cumplu nie jestem pewien czy to ta laska powinna iść na terapię czy Ty. Nie publikowała swoich zdjęć pod własnym imieniem, więc nie naraziła "ogółu zawodu lekarskiego". To ktoś inny wyciągnął jej personalia
heh niektorzy nie wiedza ze stalkowanie i #!$%@? ludzi jest jak sport.
przeciez to nie o gola dupe chodzi tylko o brak bezkarnosci pokazywania golej dupy. nie wiem dlaczego niby to tak szokuje, chciala to dostala, internet to nie miejsce do tego, bylo w parku obcym ludziom pokazywac no ale wiadomo atencja mniejsza XD
spermiarzu


@niggerinthebox: używanie słów, których znaczenia słowa się nie zna najlepsze, co nie? xD
ja nie wale do niej konia w przeciwieństwie do dzbanów, którzy za fragment dupy by sprzedali nerkę

można mnie wyzywać od przegrywów, karłów, zjebów, od wyboru do koloru, ale na spermiarstwo pluję, a spermiarzowi bym nawet bym w ryj nie napluł

edit: tak się zesrałeś, że dwa posty wysrałeś na mój temat? schlebia mi to xD

ale
niochland - > spermiarzu

@niggerinthebox: używanie słów, których znaczenia słowa s...

źródło: comment_85lxix7JqHs6H5PLVpFvdwCDkcZLV5rF.jpg

Pobierz
@Nieszkodnik: jakiego tabu człowieku, jeszcze ok nudsy(sam je dostawałem nie raz i super, nie ma w tym nic złego ), ale ona mega zebrała o atencję, przykładała do dupy kartę z nickami na zamówienie, prowokowała a na koniec jak ja wystalkowali napisała „#!$%@?”. Dobry Boże to już nawet do takich #!$%@? akcji trzeba wplatać politykę i religie, jeszcze mi zacznij pisać jakieś lewackie teksty bo tylko tego brakuje. Trzeba przełamać tez
jakiego tabu człowieku,


@LewCyzud: tabu nagości. Trudne do zrozumienia? Spotkałeś się kiedyś w saunie z mieszkańcami Skandynawii? Niemiec? Widziałeś w tv reportaże z Afryki czy Ameryki Południowej? Twoje "prywatne" przemyślenia na temat nagości to efekt religijnych wierzeń twojego otoczenia, wpajanych ci od urodzin. Przyjmujesz je za normalne i naturalne, choć za takie uchodzą tylko w twoim środowisku...
@Nieszkodnik: o panie XD
Przecież pisałem ze mi o nagość nie chodziło tylko o żałosne zebranie o atencję swoim ciałem, to duża różnica.
Ale co ty mi pieprzysz o jakiś kulturach prywatnych przemyśleniach itd, pewne wartości są uniwersalne, jest tez coś takiego jak inteligencja emocjonalna, poczucie własnej wartości itd, nie zauważyłeś ze wraz z walsnym rozwojem o pewnych sprawach myślisz inaczej? Rozwijając się wchodzisz na coraz wyższe stopnie mentalne i to
Aj tam, przystoi czy nie przystoi. Jak ma zadatki na dobrego lekarza, to niech nawet daje dupy żulom na dworcu.


@Pangia: niby tak, ale #!$%@? nie do końca.

Lekarz to zawód zaufania publicznego, więc powinien… wzbudzać zaufanie publiczne, mieć jakiś szacunek, autorytet i tak dalej.

Dwa - dobrze wiemy, że studenty nie czytają regulaminów uczelni i studiów. A w prawie każdym takim jest wzmianka która mówi coś o tym, że student