Wpis z mikrobloga

@Nagor: Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że nie wiesz czy osoba wrzucająca nudesy jest w stanie dostać się na medycynę- a dostaje się i byłaby w stanie się dostać bardzo mała cześć uczniów szkół średnich :-)

Masz jakieś dowody na to, że wrzucanie nudesów świadczy o niższej inteligencji czy tak po prostu sobie wymyslasz?

I jak skomentujesz to, że była szansa by ukończyła medycyne i uratowała czyjeś zdrowie lub zycie (zwlaszcza ze
@HetmanPolnyKoronny: Tobie to wisi, ale uczelnia ma jakiś poziom, studentka świecąca dupa źle świadczy o jakości takiego uniwersytetu, i nikogo nie interesuje że według jakiegoś nic nie znaczącego randoma przyszły lekarz świeci dupą w internecie. Nie wszyscy mają takie podejście jak Ty, podejrzewam że większość jej przyszłych klientów ma całkowicie odmienne zdanie.
@MercedesBenizPolska: plus do tego sugerowanie, że nie powinna się tak zachowywać, swiadczy to o jej niskiej inteligencji i pewnie i tak nie skończyłaby medycyny (no... jakby ludzie z niskim IQ byli w stanie w ogóle się na tą medycynę dostać przy obecnych progach punktowych xD)

a potem będzie chlip chlip płaku płaku moja mamusia nie dostała się do lekarza, a ja czekam 3 lata na spotkanie z endokrynologiem.

Debile to za
To nic nie zmienia- udowodnij, że nie ukończyłaby medycyny albo zamilknij.


@KakaowyTaboret: Albo przestań mi mówić co mam robić. Zacytuję jeszcze raz mój pierwszy post, wyróżnię też słowa, których nie zrozumiałeś.

Nie wiem czy osoba wrzucająca nudesy na WYKOP jest w stanie skończyć medycynę, możliwe, że wyświadczyli jej tylko przysługę...

Wiem, że jest jeszcze wcześnie ale może teraz coś tam zatrybi.

No i wiesz- samo dostanie się na medycynę w
@Nagor:

Znam wiele osób zakuwających dłużej a i tak się nie dostali :P No i na którym roku była? No i wiesz... wiedza medyczna nie oznacza znajomości internetów i stalkingu :) (np. wiele profesorów nie potrafi podłączyć rzutnika, a byliby w stanie przeprowadzić operację na otwartym sercu)

samo to, że coś takiego sugerujesz- czekam na jakiś dowód, myśl, statystyki cokolwiek na czym oparłeś swoja opinie :-)
@KakaowyTaboret: xD ja tu pisze o tym że uczelnia wymaga jakiegoś poziomu od swoich studentów i o tym, że większej części ludzi to się nie spodoba, a Ty mi wyskakujesz z pytaniem do jakiego lekarza wolę chodzić xDdddd Iks De xd Gdzie napisałem że to mi przeszkadza? Xd
samo to, że coś takiego sugerujesz- czekam na jakiś dowód, myśl, statystyki cokolwiek na czym oparłeś swoja opinie :-)


@KakaowyTaboret: skoro osoba nie potrafi przewidzieć konsekwencji wrzucenia nagich zdjęć na portal dla przegrywów to można założyć, że nie przewidzi konsekwencji swoich decyzji jako "lekarz".
@Nagor:

To tylko Twoja opinia. Równie dobrze moge powiedzieć, że osoba nie potrafiąca podłączyć rzutnika nigdy nie podłączy ze sobą dwóch żył, lub nie połączy rozerwanych nerwów.

Bardzo dużo zakładasz- na jedno miejsce na medycynie jest około 40 chętnych, wywalając pewnie kompletnych debili będzie 30 chętnych na jedno miejsce. Samo to jest już niezłym osiągnięciem jak na 19 latkę :)

Mam wujka kardiochirurga (wspomniałem dziś o nim na wykopie, wiem to