Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dziwny problem. Mam 26 lat i panicznie boje się faktu zaciążenia partnerki. Dostaje psychozy przez to. Straciłem tak już kilka partnerek, bo odmawiałem im seksu (a raczej ograniczałem do maksimum, z byle wymyślonych powodów). Chodzi tu o używanie p----------y. Wszystkie partnerki jak to na początku bywa nie chciały korzystać z innych metod antykoncepcji (tj. z antykoncepcji hormonalnej) bo były to nasze początki. Każda na początku chciała w prezerwatywie. A mnie temat zaciążenia tak dręczy, że zwariuje. Sam zrywałem z kobietami bo nie wytrzymywałem presji. Albo one ze mną bo nie chciałem się kochać, a jak już się kochaliśmy to nerwy miałem takie, że prawie zawału dostawałem. Ktoś powie, to nie uprawiaj seksu. Ale ja chce. To daje radość ale jest ryzyko. Nie chce być frustratem jak jakiś #przegryw bo brak seksu doprowadza do frustracji. Tym bardziej, że nie mam problemu z kobietami, jestem przystojny elokwentny, wygadany. Ale co z tego skoro w życiu na własne życzenie zrezygnowałem z 99% sytuacji w których s--s był już pewny. A jak już się odważyłem na stosunek w prezerwatywie to później przez 2-3 miesiące nie mogłem spać i myślałem tylko o wpadce. Jak się z tym przełamać? P----------a daje niby 98% pewności przy pełnym przestrzeganiu zaleceń i tylko 82% w typowym użyciu (dane z Wikipedii). Więc jest to strasznie duże ryzyko. Nawet biorąc te 98%. Liczę to tak, że na 100 stosunków 2 skończyły się ciążą. Czyli średnio co 50 stosunków jest wpadka. Jak sobie poradzić z tym wszystkim? Ani tak niedobrze ani tak źle. Na dziecko sobie nie mogę pozwolić teraz bo mnie nie stać.
#zwiazki #s--s #antykoncepcja #p----------y #p----------a #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytaniedoeksperta #pytanie #psycholog #psychologia #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: "Wskaźnik (indeks) Pearla przedstawia liczbę niepożądanych ciąż, do których doszło w wyniku regularnego pożycia seksualnego u 100 par stosujących daną metodę antykoncepcji przez rok". ROK. Nie liczbę. Co 50 para przez ROK używania prezerwatyw spodziewa się dziecka. Nie dziękuj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania no ciekawe czemu nie chcą od razu hormonów brać? może dlatego, że boją się chorób czy po prostu nie chcą stosować takiej metody antykoncepcji? @tomeczek11 ładnie to podsumował, wykonaj wazektomię i tyle, a nie wydziwiaj że loszki to k---y i nie chcą się zabiezpieczać, bo ty jesteś dzieciakiem i się boisz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: DLACZEGO LUDZIE Z PROBLEMAMI PSYCHICZNYMI MAJĄ PARTNERKI NA PĘCZKI, A TAKI NORMALNY CHŁOPAK BEZ ŻADNYCH PROBLEMÓW NIE MOŻE ZNALEŹĆ NAWET JEDNEJ, JA SIĘ PYTAM DLACZEGO!

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co do ryzyka gumek, wez pod uwage ze w pewna czesc kobiet lapie facetow na dziecko, i to sztucznie zawyza "wpadki" z gumkami.

A co do problemu, wazektomia i masz niemal 100% szansy. Jak po niej wpadniesz to mozesz rownie dobrze grac w totka.
Jak nie jestes w 100% przekonany do nie posiadania kaszojadow nigdy to najpierw nasienie zamroz.
  • Odpowiedz
OdległyStarzec: @PalaczTHC: Dobre czyli jakie? Zawsze korzystałem z Durexów Extra Safe kupionych w aptece.
@NiebieskiWStringach: No niestety popadłem w paranoje. Oczywiście, że zawsze wychodzę przed finiszem. Staram się przestrzegać wszystkiego. Kupuje p----------y tylko w aptece, dbam o ich przechowywanie (nie leżą w kieszeni czy samochodzie przed kilka tyg), zawsze przed użyciem sprawdzam datę ważności, opakowanie czy jest w nim powietrze, delikatnie otwieram, zakładam zgodnie z instrukcją koniuszkami czystych palców (zbiorniczek bez powietrza), kontroluje co jakiś czas stan p----------y (zsunięcia, pęknięcia) wychodzę przed finiszem, po stosunku sprawdzam czy wszystko z gumą jest ok (pod kran i woda). Oczywiście staram się namawiać partnerki na połączenie p----------y z kalendarzykiem, ale niektóre patrzyły na mnie jak na idiotę. Co jeszcze mogę zrobić?
@tomeczek11: chce mieć dzieci w przyszłości.
@FeyNiX: Wiem, ale jestem z tych osób które mogą i chcą. S--s jest dla mnie w życiu dodatkiem, nie priorytetem.
@somskia: Czytałem, bardzo dużo. Różne historie są. I takie, że na kalendarzyku z finiszem w środku ludzie jadą kilka lat, a i takie, że po kilku stosunkach w gumie ktoś zaszedł. Loteria. Tabletka 72h po tylko w przypadku zauważenia, że guma pękła. Nie będę
  • Odpowiedz
chce mieć dzieci w przyszłości.


@AnonimoweMirkoWyznania: Dlatego mowie - zamroz nasienie + wazektomia. Swoje kosztuje, bedziesz musial wyjasniac kandydatce ma matke dzieci co i jak, ale nerwy spadna do zera

W sumie to nawet nie musisz mrozic, bo mozna to odwrocic, tylko nie za 2k ale juz bardziej 8k i skutecznosc to jakies 80% jesli dobrze kojarze

Jak uznasz ze jestes denerwujesz sie na tyle by wladowac tyle kasy w
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich:

Straciłem tak już kilka partnerek, bo odmawiałem im seksu (a raczej ograniczałem do maksimum, z byle wymyślonych powodów).


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja p------e. Co jest złego w tabletkach? Nigdy nie mogłam tego zrozumieć. wystarczy dobrze je dobrać i problem znika!
Niby tabletki to taka oczywistość ale jak pytam koleżanki, to prawie żadna nie stosuje. I potem się dziwimy, że jest tyle wpadek...
  • Odpowiedz