Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze tzw. "red flagi" (niepokojące sygnały, coś co was odrzuca) podczas poznawania #rozowepaski ?

Ja zacznę:

1. Tipsy (i cała reszta wymyślnego gówna, które się nakłada na paznokcie)
2. Farbowane włosy (żadna farba nie może oddać naturalnego koloru i blasku, poza tym odrosty eww. Różowe włosy? No way!)
3. Tatuaże ( Nawet jak jest nieźle zrobiony, to po roku pewnie zgubi kolory. Poza tym to dziwne)
4. Nadwaga (Głównym zasobem kobiety jest wygląd, więc jak nie potrafisz powstrzymać się od żarcia, to jak to świadczy o tobie, hę?)
5. Mocny makijaż (kiedyś tylko #!$%@? go miały) naturalne piękno obroni się samo
6. Niski iloraz inteligencji/ bycie "wariatką" (haha,ale jestem #!$%@?!!! lol lol xD lmfao! xD)

Jakie są wasze propozycje?

#niebieskiepaski #zwiazki #tinder #pytanie
Pobierz tytanos - Jakie są wasze tzw. "red flagi" (niepokojące sygnały, coś co was odrzuca) p...
źródło: comment_6o2lwPdyyn26NxBhEWSvd0shq1qlZdhA.jpg
  • 197
@night_witch95: Dokładnie, kwestia gustu i estetyki. Dla mnie są obrzydliwe. Większość z was nawet nie zdaje sobie sprawy jak słabo to wygląda na was. Jednakże warto zadać sobie pytanie czemu te z tatuażami mają w środowisku opinię tych łatwiejszych, zbuntowanych, moralnie elastycznych, dysfunkcyjnych, mających braki w obyciu i pyskatych. Takie cechy zwykle były utożsamiane z mężczyznami i to klasy niższej. Biorąc pod uwagę jak się uparłaś to musi coś w tym
@KasandrycznyMuminek: Nie, nie dokładnie. Między tym co napisałam ja czy magdalie, a tym, co napisałeś ty jest ogromna przepaść. To jak porównać wypowiedź naukowca z wypowiedzą menela spod żabki xD Próbujesz sobie trochę dodać do inteligencji i wartości, niestety jesteś na to za głupi, nie wychodzi ci nawet stwarzanie pozorów. Kwestia gustu to kwestia gustu. A szufladkowanie ludzi to #!$%@? umysłowe. Pogódź się z tym. Im szybciej zrozumiesz jakiego debila z
@night_witch95: I kolejna porcja wyzwisk połączona z odwracaniem kota ogonem. Magdalie przynajmniej zachowuje się jak normalna osoba a Tobie chyba okres się zaczął i dawno nikt Ci Twojego miejsca w szeregu nie pokazał.
I nie ma co szufladkować. Tatuaż odbiera urok kobiecie i nadaje jej bardziej męski charakter. Cechy wypisane przeze mnie wyżej idą za tym aż nadto często i nie jest to tylko moje zdanie. Ubodło Cię bo sama masz
@KasandrycznyMuminek: Raczej naprostowywanie tego, co próbujesz przekłamać. Dalej mi się już nie chce czytać tych wypocin i odpowiadać, z debilami się nie dyskutuje.

Posłużę się w takim razie tradycyjnym:


Pozdrawiam cieplutko i życzę szybkiego powrotu do normalności, pamiętaj... z patologii da się wyjść! Trzymam kciuki :)
@tytanos: Skoro ty sprowadzasz kobiety do roli ozdoby, to ja utartym schematem sprowadzę mężczyzn do roli ochroniarza i bankomatu. Red flagi (wg twojego sposobu myślenia):

1. brak prawa jazdy i samochodu (nie jest w stanie zapewnić ci komfortu)
2. wzrost poniżej 180 cm (będzie źle wyglądał gdy założysz szpilki)
3. Słaba muskulatura (nie obroni cię)
4. Brak inteligencji (mecze, gry lub wykop jako główne zainteresowania)
5. Zapuszczona fryzura, samodzielnie nierówno przycięta
@tytanos: 1. tatuaże (nie wiem czemu, ale każda dziewczyna wydaje się przez to "alternatywna" w negatywnym tego słowa znaczeniu)
2. kolczyki w miejscach innych niż uszy (jak wyżej)
3. kolorowe włosy (jak wyżej)
4. papierosy (śmierdzi, no chyba że elektroniczne, jeszcze mi ujdą)
5. instagram (zdjęcia typu selfie itp.)
6. skrajne poglądy (częściej spotykane lewicowe)
7. no i ogólnie to jak się zachowuje wobec wszelakich sytuacji itd.

11. Bycie dziwnym. Wszystkie wasze fascynacje anime, mangą, grami komputerowymi, komiksami, zabawkami - większość kobiet to odpycha. W końcu jaka chce spotykać się z dzieckiem?


@Magdalie: Lel, a mój właśnie taki jest i mi się w nim to podoba, bo ja też uwielbiam anime ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie kumam w ogóle, co ludzie mają do anime i czemu uważają je za "dziecinne", jak tam się
@Magdalie: Też czymś mega słabym jest nie interesowanie się np. komiksami, mimo, że się komiksy uwielbia, tylko dlatego "bo co ludzie pomyślą"... ja tam sobie cenię ludzi, którzy mają w d*** to, co inni myślą, i nie boją się być sobą. Posiadanie dziwnego hobby to zazwyczaj świetna oznaka zdrowego nonkonformizmu (zdrowego, bo bycie kontra tylko po to, by być kontra, też dla mnie słabe jest), więc ja osobiście najbardziej szukam takich
@numer_rachunku_karty:

- słaby kontakt z ojcem/zły/brak szacunku do ojca/lekceważenie go

- matka gra pierwsze skrzypce w domu (taka córka będzie dominującą osobą)

- DDA, brak ojca lub innego prawidłowego wzorca męskości

- fochy w dużych ilościach

- podejście typu "ci źli mężczyźni"

- złe zdanie o wszystkich poprzednich związkach


świetny komentarz

weźcie sobie do serca zamiast skupiać się na tipsach i tatuażach