Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze tzw. "red flagi" (niepokojące sygnały, coś co was odrzuca) podczas poznawania #rozowepaski ?

Ja zacznę:

1. Tipsy (i cała reszta wymyślnego gówna, które się nakłada na paznokcie)
2. Farbowane włosy (żadna farba nie może oddać naturalnego koloru i blasku, poza tym odrosty eww. Różowe włosy? No way!)
3. Tatuaże ( Nawet jak jest nieźle zrobiony, to po roku pewnie zgubi kolory. Poza tym to dziwne)
4. Nadwaga (Głównym zasobem kobiety jest wygląd, więc jak nie potrafisz powstrzymać się od żarcia, to jak to świadczy o tobie, hę?)
5. Mocny makijaż (kiedyś tylko #!$%@? go miały) naturalne piękno obroni się samo
6. Niski iloraz inteligencji/ bycie "wariatką" (haha,ale jestem #!$%@?!!! lol lol xD lmfao! xD)

Jakie są wasze propozycje?

#niebieskiepaski #zwiazki #tinder #pytanie
tytanos - Jakie są wasze tzw. "red flagi" (niepokojące sygnały, coś co was odrzuca) p...

źródło: comment_6o2lwPdyyn26NxBhEWSvd0shq1qlZdhA.jpg

Pobierz
  • 197
Gorzej jak ty na codzień nie jesteś np. Adamem Nowakiem tylko uważasz się za...Jona Snowa i jak Jon Snow chodzisz ubrany po mieście i tak się też zachowujesz w stosunku do innych.


@Magdalie: Wg mnie to mylisz dwie rzeczy - urojenia, które faktycznie są zaburzeniem, i to wymagającym leczenia, vs osoba, która z jakiegoś powodu świadomie chodzi przebrana po mieście, niekoniecznie "bo konwent" czy cokolwiek. Wykluczając urojenia, powody mogą być różne.
@Magdalie Serio dziewczyno, masz jakieś problemy ze sobą chyba.
Sama zaczynasz rzucać inwektywami, a potem masz pretensję, że ktoś śmie coś na ten temat powiedzieć.

I tak, anime/manga jest formą popkultury, inaczej Amerykanie by z upodobaniem nie przerabiali jej na swoją modłę np.
Było takie anime co i Oskara dostało, a inne były nominowane.
@Patherson: Ta, #!$%@? dalej.
Zobaczymy kogo cera jest normalna, a kto wygląda jak passat po 4 właścicielach w wieku 30-40 lat.
To samo papierosy.
@yourgrandma:
Masz totalną rację, nie przejmuj się.
Większość kobiet z oczojebnymi włosami, tapetą jak po wizycie lakiernika, tipsami, bez języka angielskiego i kolczykami/tatuażami w ilościach nadmiernych, lub zbyt widocznych to tępe coorvy.

Frajerzy dalej będą dać z siebie robić zwierzęta w imię nie urażania księżniczek i
@Magdalie: jakie wy
Jestem introwertykiem i mam #!$%@? na ludzi, nie identyfikuj mnie z robactwem.
Dziękuję.

Oczywiście rozumiem stosowanie terminów ogólnych do ogólnej populacji, ale statystycznie to faceci mają bardziej #!$%@?, bo nawet brzydka ulana #!$%@? dostanie od tych #!$%@? frajerów atencję i wsparcie.
Ja tym gardzę, ale bydło to bydło.
@Magdalie: xDDD
Należę do stada jakiego?

Bo nie latam za tępymi polkami bez edukacji, o filozofii życiowej i zainteresowaniach godnych tamy bobrowej w lesie?
Mam #!$%@? na ludzi, a facet przeciętnie musi #!$%@?ć jak #!$%@?, bo nie dostanie 500+, 10 tysięcy ofert matrymonialnych, wsparcia sądu, czy pomocy za posiadanie cipy.

Suicide rate wśród mężczyzn to nie jest statystyka?
Może #!$%@? femin(azi)istek nie jest statystyką?

Widzę, że trigger ostro.
@Ink_702963: Neandertalczyków. Masz pełne prawo nie lubić takich czy innych kobiet, ale nazywać je #!$%@?, brzydkimi czy grubymi to prawa nie masz. Do jakiego stada należysz? Do samców, które przypadkiem spadły z drzewa jak cywilizacja schodziła na ziemię.
A jaka kobieta dostaje 500+? Dostaje je RODZINA (rodzice) na dziecko. Ojciec i matka. A jak facet #!$%@? przed odpowiedzalnością, dorosłością i wychowaniem dziecka to do kogo masz pretensje?
A jaką ty masz