Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze tzw. "red flagi" (niepokojące sygnały, coś co was odrzuca) podczas poznawania #rozowepaski ?

Ja zacznę:

1. Tipsy (i cała reszta wymyślnego gówna, które się nakłada na paznokcie)
2. Farbowane włosy (żadna farba nie może oddać naturalnego koloru i blasku, poza tym odrosty eww. Różowe włosy? No way!)
3. Tatuaże ( Nawet jak jest nieźle zrobiony, to po roku pewnie zgubi kolory. Poza tym to dziwne)
4. Nadwaga (Głównym zasobem kobiety jest wygląd, więc jak nie potrafisz powstrzymać się od żarcia, to jak to świadczy o tobie, hę?)
5. Mocny makijaż (kiedyś tylko #!$%@? go miały) naturalne piękno obroni się samo
6. Niski iloraz inteligencji/ bycie "wariatką" (haha,ale jestem #!$%@?!!! lol lol xD lmfao! xD)

Jakie są wasze propozycje?

#niebieskiepaski #zwiazki #tinder #pytanie
tytanos - Jakie są wasze tzw. "red flagi" (niepokojące sygnały, coś co was odrzuca) p...

źródło: comment_6o2lwPdyyn26NxBhEWSvd0shq1qlZdhA.jpg

Pobierz
  • 197
@tytanos:

1.Wygląd jeśli się znacznie różni od umieszczonych zdjęć. Z naciskiem na znacznie. Każdy różnie wygląda na zdjęciach ale często kobiety wręcz przeginają z manipulacją zdjęciami.

2. W sytuacji kiedy deklarowane wartości,słowa,postawa nie pokrywa się z przeszłością. Chodzi tutaj o poprowadzenie rozmowy w której dana osoba mówi jaka jest a następnie po kilku głębszych opowiada o historiach z przeszłości. Nie chodzi tutaj tylko o związki ale o postawy/czyny. Dodatkowo wszystko co
0. Księżniczkowatość - Ty dajesz z siebie 100% a laska może leżeć i pachnieć BO JEST.
1. Sztuczność - farbowane włosy, piercing (poza kolczykami), tatuaże, sztuczne cycki.
2. XXI kobieta czyli facet w kiecce. Kobieta to kobieta, facet to facet i tego się trzymajmy :)
3. Patologiczne przeklinanie, palenie, upijanie się do nieprzytomności, ćpanie jak leci.
4. Instagram, snapchat gyrl - idziecie gdzieś i co chwile sweet fotki na instagrama i mordka
White flagi:
1. Kobieca- jest miła, dobra, empatyczna, dba o innych, uśmiecha się i jest radosna pełna życia.
2. Nie boi się pobrudzić - trekking zimą? OK! Podróż objazdowa w samochodzie na materacu bo nie ma kasy?Pewno!
3. Zamiast wydać 300zł na torebkę z Prady robi coś ciekawego z niebieskim/ze znajomymi.
4. Jest pozytywnie zwariowana.
5. Słucha tego co lubi a nie tego co jest modne (jedno drugiego nie wyklucza :))
6.
No proszę ile można się o sobie dowiedzieć od wykopowych ekspertów. Wychodzi na to, że mam ogromną nadwagę, jestem feministką, mam #!$%@? w głowie... Tutaj lepsza analiza wchodzi aniżeli na wieloletnich terapiach i wizytach u psychologa xD

@tytanos:

1. Dobrze zrobione paznokcie wyglądają w miarę naturalnie. Kwestia wykonania. Nawalone żelowe paznokcie z grubością 10x większą niż naturalne też mi się nie podobają, ale tak jak napisałam, odpowiednia osoba zrobi to po