Wpis z mikrobloga

@Aokx: nie popieram tego całego redpillowego gadania, ale po części prawda, beke miałem z kolesi co się uganiali latami dosłownie LATAMI za laską, ta miała innych w międzyczasie i ojej wielka miłość z przyjacielem
  • Odpowiedz
@Aokx no wiadomo, laska musi czekać pół życia na swojego wymarzonego księcia z bajki! seks, przyjemność, inne związki? ale z niech dziwka hahaha p0lka XDDD

wiadomo, że faceci nie mają onsów i nie lubią się wyszaleć, nie tak jak te p0lki! a to, że wczoraj był wpis w gorących, że facet zdradził dziewczynę i był jak małpa co szuka gałęzi? pewnie fake and gay ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Aokx xD

@OdcienSzarosci xD
cieszę się, że mnie stalkujesz/dobrze kojarzysz moje wpisy/zrobiłeś szybki research, niestety argument "chlip chlip a ty jesteś borderem" jest trochę głupi, bo akurat w sprawach seksualności nie mam takiego podejścia xD
  • Odpowiedz
@Aokx: ale w sumie czemu faceci sobie to robia? xd Przeciez to uganianie sie za jedna osoba, ktora nie jest zainteresowana, to jest jakis masochizm. Na swiecie jest tylu innych ludzi xd
  • Odpowiedz
@The_Riddler tu nie chodzi o to, aby pokazać, że nie ma problemu, po prostu chcę pokazać, że obydwie strony tak robią i to nie jest żadna wyjątkowa okazja do tego, aby cisnąć na chłopaka (bo czekał) i na dziewczynę (bo nie była nim zainteresowana).

Naprawdę nie widzę niczego złego w tym, że ktoś ma taki styl życia i lubi się wyszaleć. Może być nawet prostytutką, serio, to nie moja broszka, jeśli
  • Odpowiedz
@Aokx: Mam w rodzinie kuzynke ktora od liceum trzymala goscia w friendzone. W miedzyczasie dwa razy zaciazyla z dwoma roznymi goscmi ktorzy zmyli sie po urodzeniu dziecka a ten biedny chlopina jej pomagal i nawet do przedszkola czasami odprowadzal dziecko. Kuzynka znowu przyciazyla z innym gosciem a teraz po blisko 20 latach od poznania goscia sa razem ale jej konto na facebooku swiadczy ze chyba szuka ojca dla trzeciego dziecka
  • Odpowiedz