Wpis z mikrobloga

Czy wg Was zaznaczenie przy poszukiwaniu partnera, że szuka się kogoś z wyższym wykształceniem jest złe? xD Sama studiuję wcale nie gównokierunek i nie wyobrażam sobie, żeby mój partner nie miał chociaż licencjatu i nie zamierzał go nigdy mieć (już pomijam fakt, że raczej celuję w tych z zacięciem naukowym). Pytam, bo jak o tym wspomniałam przy okazji jakiejś rozmowy z #tinder, to koleś z którym rozmawiało się wcześniej całkiem ok, nagle wpadł w szał i wytknął mi że... niektóre fryzjerki mają więcej klasy od kobiet z wyższym wykształceniem. Nie mam pojęcia co ma piernik do wiatraka. Potem dodał, że jak to tak, że przecież należy każdemu dać szansę, że tak się nie rodzi miłość i co za czasy. Mojego stwierdzenia, że przecież nie będę dawać szansy każdemu, bo by mi życia zabrakło i jednak każdy ma prawo mieć swoje wymagania już nie skomentował. Gdyby mnie zwyzywał jakbym powiedziała, że szukam faceta +185 (a szukam) i innym szansy nie daję to bym zrozumiała, ale na wykształcenie wpływ mamy, a ja po prostu nie chcę być z kimś komu na nim nie zależy. #niebieskiepaski to naprawdę aż tak trudno zrozumieć? #rozowepaski co sądzicie?
#badoo #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 347
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@girlsgowild: Moja ex miała skończone dwa kierunki, ja jestem po szkole średniej. Nie chcę się chwalić bo nie jestem geniuszem ale w towarzystwie nikt nigdy nie wierzył że ja mam "tylko" średnie a ona wyższe. Moim zdaniem najważniejsze aby druga połówka miała zainteresowania (była interesowała się serialami)
  • Odpowiedz
@swistak87: Tylko że ja szukam mądrego, inteligentnego człowieka z dyplomem. Nie mówię, że jak ktoś ma wyższe wykształcenie to z góry zakładam, że jest inteligentny. Natomiast przyznam, że jeszcze nie spotkałam człowieka bez studiów, który by mi odpowiadał intelektem. Może gdybym takiego spotkała to bym zmieniła zdanie.
@vauecki: No ok, ale ja nie mówię, że z dyplomem wezmę nawet niedouczonego buca. Mówię, że dla mnie oprócz tego całego zrozumienia jednak ważne jest też ukończenie studiów. Nadinterpretowujecie :>
@nowywinternetach: Ale czemu zakładamy, że tego nie robię? Robię, ale w tej dyskusji muszą być studia i koniec.
@Purebreed: W sumie takiego po licencjacie na zaocznych w Koziej Wólce też bym nie chciała.
@weglowy: No ok, niech się realizuje w czym chce, może nawet być specjalistą od populacji yeti na Alasce. Pewnie dla kogoś innego będzie to fajny partner, ale nie dla mnie.
@Mathas: Mam wymieniać wszystkie interesujące
  • Odpowiedz
Może gdybym takiego spotkała to bym zmieniła zdanie.


@girlsgowild: Może zbyt szybko przekreślasz tych bez dyplomu, zamiast porozmawiać bez patrzenia na płytkie cechy statusu, które nic nie znaczą. Czy tutaj większość odpowiedzi jest mało inteligentna? Poza tym pisałaś, że mogłabyś mieć biednego, ale czy są biedacy z dyplomami? Tak się to kłóci.
  • Odpowiedz
  • 5
@girlsgowild Ja w pełni rozumiem twoje "wymaganie" bo sam mam podobne. Rozbawiło mnie jedynie to słowo "chociaż", bo przecież nawet ten śmieszny licencjat na trudnym kierunku to kupa nerwów, ciężkiej pracy
  • Odpowiedz
@girlsgowild: > No ok, ale ja nie mówię, że z dyplomem wezmę nawet niedouczonego buca. Mówię, że dla mnie oprócz tego całego zrozumienia jednak ważne jest też ukończenie studiów. Nadinterpretowujecie :>

To w czym problem? Mowisz ze szukasz goscia po studiach bo masz taki f----z i już. Nikt tego rozumiec nie musi. Ale zaznaczanie to w taki sposob j/w- czyli ze to priorytet w szukaniu faceta to już troche dziwadło
  • Odpowiedz
@girlsgowild: poniekąd rozumiem Cię, aczkolwiek to trochę płytkie wychodzić z takiego założenia od razu. niekażdy miał możliwości w życiu iść na studia albo był dobry w czymś co się studiuje. ważniejsza jest jakaś zaradność życiowa i ogarnięcie, no i to żeby się dogadywać z drugim człowiekiem. poza tym z czyjejś perspektywy Twój kierunek może być gównokierunkiem itd. więc to bez sensu argument.
  • Odpowiedz
ale to nie jest materiał na partnera dla mnie.


@girlsgowild: Uargumentuj. Inteligentna osoba nie stosuje argumentów "bo tak". Czym dokładnie różni się osoba inteligentna z papierkiem , od inteligentnej bez papierka? Która cecha tego człowieka pozwala mu być lepszym partnerem?
  • Odpowiedz