Wpis z mikrobloga

Czy wg Was zaznaczenie przy poszukiwaniu partnera, że szuka się kogoś z wyższym wykształceniem jest złe? xD Sama studiuję wcale nie gównokierunek i nie wyobrażam sobie, żeby mój partner nie miał chociaż licencjatu i nie zamierzał go nigdy mieć (już pomijam fakt, że raczej celuję w tych z zacięciem naukowym). Pytam, bo jak o tym wspomniałam przy okazji jakiejś rozmowy z #tinder, to koleś z którym rozmawiało się wcześniej całkiem ok, nagle wpadł w szał i wytknął mi że... niektóre fryzjerki mają więcej klasy od kobiet z wyższym wykształceniem. Nie mam pojęcia co ma piernik do wiatraka. Potem dodał, że jak to tak, że przecież należy każdemu dać szansę, że tak się nie rodzi miłość i co za czasy. Mojego stwierdzenia, że przecież nie będę dawać szansy każdemu, bo by mi życia zabrakło i jednak każdy ma prawo mieć swoje wymagania już nie skomentował. Gdyby mnie zwyzywał jakbym powiedziała, że szukam faceta +185 (a szukam) i innym szansy nie daję to bym zrozumiała, ale na wykształcenie wpływ mamy, a ja po prostu nie chcę być z kimś komu na nim nie zależy. #niebieskiepaski to naprawdę aż tak trudno zrozumieć? #rozowepaski co sądzicie?
#badoo #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 347
@girlsgowild: Twoje poszukiwania partnera, twoje wymagania. Szukaj sobie takiego faceta, jaki ci opowiada. Jeszcze w wyborze partnerów mamy jakąś wolność.

Nadmienię tylko, że niektórzy ludzie po studiach, nie mają takiej wiedzy jak by się oczekiwało. Czasami są ludźmi z którymi ciężko wytrzymać.
Można spotkać też ludzi po podstawówce, którzy są ogólnie ogarnięci.

Jest to dłuższy temat. Podsumowując, trzeba brać pod uwagę, że dyplom to nie wszystko.
Osoba inteligentna bez papierka ma w życiu inne priorytety


@girlsgowild: Czyli priorytet zdobycia papierka, no dobrze. Piszesz o byciu lepszym partnerem, ale nie umiesz napisać w czym lepszy taki partner będzie który ma papierek. W łóżku? Więcej obowiązków domowych będzie przejmował? Może będzie bardziej kochający? A może bardziej jednak płytki, bo papier dla niego to wyznacznik bycia inteligentnym, tak samo jak drogi samochód i drogie wakacje? No, ale z drugiej strony
Nadmienię tylko, że niektórzy ludzie po studiach, nie mają takiej wiedzy jak by się oczekiwało. Czasami są ludźmi z którymi ciężko wytrzymać.

Można spotkać też ludzi po podstawówce, którzy są ogólnie ogarnięci


@MMARS: Studia to dla mnie taki punkt wyjścia, przecież nie rzucam się na każdego kretyna po studiach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ważniejsza jest jakaś zaradność życiowa i ogarnięcie, no i to żeby się dogadywać z drugim człowiekiem.


@totalnastabilizacja: Ależ oczywiście, że to wszystko jest ważne i szukając partnera zwracam na to również uwagę. Tylko że punktem wyjścia są dla mnie studia.