Wpis z mikrobloga

Czy wg Was zaznaczenie przy poszukiwaniu partnera, że szuka się kogoś z wyższym wykształceniem jest złe? xD Sama studiuję wcale nie gównokierunek i nie wyobrażam sobie, żeby mój partner nie miał chociaż licencjatu i nie zamierzał go nigdy mieć (już pomijam fakt, że raczej celuję w tych z zacięciem naukowym). Pytam, bo jak o tym wspomniałam przy okazji jakiejś rozmowy z #tinder, to koleś z którym rozmawiało się wcześniej całkiem ok, nagle wpadł w szał i wytknął mi że... niektóre fryzjerki mają więcej klasy od kobiet z wyższym wykształceniem. Nie mam pojęcia co ma piernik do wiatraka. Potem dodał, że jak to tak, że przecież należy każdemu dać szansę, że tak się nie rodzi miłość i co za czasy. Mojego stwierdzenia, że przecież nie będę dawać szansy każdemu, bo by mi życia zabrakło i jednak każdy ma prawo mieć swoje wymagania już nie skomentował. Gdyby mnie zwyzywał jakbym powiedziała, że szukam faceta +185 (a szukam) i innym szansy nie daję to bym zrozumiała, ale na wykształcenie wpływ mamy, a ja po prostu nie chcę być z kimś komu na nim nie zależy. #niebieskiepaski to naprawdę aż tak trudno zrozumieć? #rozowepaski co sądzicie?
#badoo #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 347
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nowywinternetach: Tym, że osoba z papierkiem włożyła swoje zaangażowanie w zdobywanie wykształcenia. Osoba inteligentna bez papierka ma w życiu inne priorytety, w tym również inne niż ja, a ja szukam kogoś z priorytetami podobnymi do moich.
  • Odpowiedz
@girlsgowild: Twoje poszukiwania partnera, twoje wymagania. Szukaj sobie takiego faceta, jaki ci opowiada. Jeszcze w wyborze partnerów mamy jakąś wolność.

Nadmienię tylko, że niektórzy ludzie po studiach, nie mają takiej wiedzy jak by się oczekiwało. Czasami są ludźmi z którymi ciężko wytrzymać.
Można spotkać też ludzi po podstawówce, którzy są ogólnie ogarnięci.

Jest to dłuższy temat. Podsumowując, trzeba brać pod uwagę, że dyplom to nie wszystko.
  • Odpowiedz
Osoba inteligentna bez papierka ma w życiu inne priorytety


@girlsgowild: Czyli priorytet zdobycia papierka, no dobrze. Piszesz o byciu lepszym partnerem, ale nie umiesz napisać w czym lepszy taki partner będzie który ma papierek. W łóżku? Więcej obowiązków domowych będzie przejmował? Może będzie bardziej kochający? A może bardziej jednak płytki, bo papier dla niego to wyznacznik bycia inteligentnym, tak samo jak drogi samochód i drogie wakacje? No, ale z drugiej
  • Odpowiedz
Nadmienię tylko, że niektórzy ludzie po studiach, nie mają takiej wiedzy jak by się oczekiwało. Czasami są ludźmi z którymi ciężko wytrzymać.

Można spotkać też ludzi po podstawówce, którzy są ogólnie ogarnięci


@MMARS: Studia to dla mnie taki punkt wyjścia, przecież nie rzucam się na każdego kretyna po studiach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ważniejsza jest jakaś zaradność życiowa i ogarnięcie, no i to żeby się dogadywać z drugim człowiekiem.


@totalnastabilizacja: Ależ oczywiście, że to wszystko jest ważne i szukając partnera zwracam na to również uwagę. Tylko że punktem wyjścia są dla mnie studia.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Posiadanie wymagań generalnie triggeruje wielu mirków. Ale ja się w sumie nikogo nie pytam czy mogę mieć takie wymagania, po prostu je mam i z nich nie schodzę, bo nie muszę, spokojnie znajduję partnerów takich jakich chcę. O tym wzroście może niepotrzebnie wspomniałam, ale to taka śmiesznostka miała być nooo.
  • Odpowiedz
@patrzpan: @nowywinternetach:
Uwaga tłumaczę. Lekarski to kierunek ogólny który studiuje się 6 lat (w zasadzie to 7, wliczając staż). Specjalizację rozpoczyna się po skończeniu studiów. Idźcie i nie triggerujcie więcej studentek lekarskiego na tinderze, bo to strasznie drażni jak trzeba to za każdym razem tłumaczyć.
  • Odpowiedz