Wpis z mikrobloga

Ateiści Wykleci na wykopie mają jakiś gwóźdź wbity w mózg.

W znalezisku o gotowaniu chrześcijan żywcem w Japonii chwalą te dzialania, bo "Japonia hociasz uratofała sfojom kulturę i pszes to jezd dziś taka bogata i silna".

I piszą to o tej samej Japonii, która 150 lat temu SAMA zniszczyła swoją kulturę i przeprowadzila na sobie brutalną westernizację z wybiciem własnych elit dawnej kultury i ślepym kopiowaniu wszystkiego z Zachodu, zwłaszcza z Wiktoriańskiej Anglii, w tym nawet najgłupszych debilizmów, bo powtarzano wszystko.

Jeśli Japonia coś znaczy, to przez tą westernizację, bo jeszcze 150 lat temu było tam dosłownie średniowiecze, gdy w Europie była już kolej, elektryczność, latały sterowce i wiedziano o czymś takim jak drobnoustroje.

No ale mniejsza o to, to jest wpis o wykopkach, którzy udają elitę intelektualną i moralną, mimo, że reprezentują sobą moralność NKWDzisty i skończone nieuctwo. W końcu to są takie elity intelektualne, że edukacji nie potrzebują XD

Kontrast między faktyczną głupotą a przedstawianiem się za mądrych jest tu jednocześnie najśmieszniejszy i najtragiczniejszy, bo jakby ktoś głupi wiedział że jest głupi, to by chociaż cicho siedział żeby się nie kompromitować.

Taki obraz ich:

#rakcontent #wyk0pki #shitwykopsays #katolicyzm #ciekawostki #historia #japonia

Link do znaleziska:

https://www.wykop.pl/link/4725179/gotowali-ich-zywcem-w-goracych-wulkanicznych-zrodlach/
S.....i - Ateiści Wykleci na wykopie mają jakiś gwóźdź wbity w mózg. 

W znalezisku...

źródło: comment_FxZDUUW7cbVPTIyTs9J4YxpKeYRXjHor.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derylio1: no tak za PO zawsze koniunktura nie ta. To może Oni jacyś pechowcy? Są tacy ludzie, że czego się nie chwycą to s-------ą, a potem wymówka, że okoliczności ... mimo kruzysu chiny miały w tych latach średnio 7%...
  • Odpowiedz
@12358: Czy Ty w ogóle czytasz co ja piszę? Czy gdziekolwiek bronię PO, czy gdziekolwiek piszę, że PO jest lepsze, a PiS gorszy? Zacytuję samego siebie:

mieliśmy bardzo dobry wzrost, nawet w czasach kryzysu światowego (i dalej mamy)

Tak, dalej mamy wzrost gospodarczy, napisałem to już w pierwszej wypowiedzi do Ciebie.

Czołówce wzrostu gospodarczego, niczego więcej nie twierdzę, nic nie uważam na temat rządów PO, podaję
  • Odpowiedz
@12358: Dobra teraz wiem, że trollujesz XD.

Myślałem już, że Ty tak na serio, dałem się wkręcić. Propsy za realizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gzres: moje osobiste doświadczenie jest prawdziwe, za PO " h-j d--a i kamieni kupa" że musiałem pryskać z kraju , a teraz da się żyć. Nie emocjonuj się za bardzo- nie jestem jakimś maniakiem pisu i jestem w stanie wyobrazić sobie lepsze rządy, ale jak narazie alternatywy nie widze.
  • Odpowiedz
Kościół kazał to zrobić już w wieku XVI.


@Strzelec_Kurpiowski: Jeszcze w końcu XIX wieku Kongregacja do Spraw Nauki i Wiary nie widziała w niewolnictwie nic sprzecznego z nauką Kościoła. Oficjalnie niewolnictwo ex cathedra potępił dopiero... Jan Paweł II (budząc tym zresztą oburzenie niektórych).

Skazani na śmierć za herezje arianin Iwan Tyszkiewicz oraz ateusz Kazimierz Łyszczyński przekonali się podczas tortur jak ta tolerancja wyglądała w praktyce.


@PreczzGlowna: To było
  • Odpowiedz
Japońskie wierzenia są obecnie bardziej postępowe od katolstwa więc wyszło im to na dobre.


@Aedemkun: Trzeba być dzieckiem, żeby postępowość samą w sobie traktować jako coś pozytywnego. W końcu rak też robi postępuje gdy rośnie.
  • Odpowiedz
Japońskie wierzenia obrały obecnie lepszy kierunek od katolstwa więc wyszło im to na dobre.


@Aedemkun: w jaki sposób lepszy? Co jest tam tak dużo lepszego?

Dobrze wiesz, że chodziło mi o postęp w pozytywnym tego słowa znaczeniu.


Nie wiem o co ci chodziło, ani pewnie ty też nie wiesz, bo chwalisz Japonię, ale nie piszesz za co konkretnie.
  • Odpowiedz
Nie ukrywa się też pedofili w strukturach organizacyjnych.


@Aedemkun: skąd wiesz? Może tam organizacje LGBT ukrywają pedofilię w strukturach?

Nie bez przyczyny wybucha teraz tyle skandalów z tym związanymi w KK w tylu
  • Odpowiedz