Wpis z mikrobloga

Ateiści Wykleci na wykopie mają jakiś gwóźdź wbity w mózg.

W znalezisku o gotowaniu chrześcijan żywcem w Japonii chwalą te dzialania, bo "Japonia hociasz uratofała sfojom kulturę i pszes to jezd dziś taka bogata i silna".

I piszą to o tej samej Japonii, która 150 lat temu SAMA zniszczyła swoją kulturę i przeprowadzila na sobie brutalną westernizację z wybiciem własnych elit dawnej kultury i ślepym kopiowaniu wszystkiego z Zachodu, zwłaszcza z Wiktoriańskiej Anglii, w tym nawet najgłupszych debilizmów, bo powtarzano wszystko.

Jeśli Japonia coś znaczy, to przez tą westernizację, bo jeszcze 150 lat temu było tam dosłownie średniowiecze, gdy w Europie była już kolej, elektryczność, latały sterowce i wiedziano o czymś takim jak drobnoustroje.

No ale mniejsza o to, to jest wpis o wykopkach, którzy udają elitę intelektualną i moralną, mimo, że reprezentują sobą moralność NKWDzisty i skończone nieuctwo. W końcu to są takie elity intelektualne, że edukacji nie potrzebują XD

Kontrast między faktyczną głupotą a przedstawianiem się za mądrych jest tu jednocześnie najśmieszniejszy i najtragiczniejszy, bo jakby ktoś głupi wiedział że jest głupi, to by chociaż cicho siedział żeby się nie kompromitować.

Taki obraz ich:

#rakcontent #wyk0pki #shitwykopsays #katolicyzm #ciekawostki #historia #japonia

Link do znaleziska:

https://www.wykop.pl/link/4725179/gotowali-ich-zywcem-w-goracych-wulkanicznych-zrodlach/
S.....i - Ateiści Wykleci na wykopie mają jakiś gwóźdź wbity w mózg. 

W znalezisku...

źródło: comment_FxZDUUW7cbVPTIyTs9J4YxpKeYRXjHor.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski

trzeci komentarz w znalezisku mówi, że gotowanie ludzi żywcem to normalna obrona przed "najazdem obcej kultury" więc nawet tam nie zajrzałaś.


A piąty tłumaczy w dość oczywisty sposób, że tak wyglądał wtedy cały świat, łącznie z chrześcijańską Europą, więc nawet tam nie zajrzałeś.
  • Odpowiedz
a ogłoszenie przez Kościół, że Indianie są ludźmi nastąpiło w 1537 roku (papież Paweł III).


@GordonL: I co z tego? Światły anglosaski zachód jeszcze w 40 lat temu nie chciał uznać równorzędności Aborygenów Europejczykom i dopiero w 1984 roku dano im prawa wyborcze.

Kościół był pionierem i ponoć wtedy były takie straszne czasy że normalne było gotowanie żywcem ludzi za wiarę, jak niektórzy
  • Odpowiedz
gotowanie w kołach katoli złe, ale palenie żywcem wiedźm, czarodziejow i ateistów na stosie już takie dobre xD


@Voraz: kto i ile osób spalił. Masz jakieś dane? Te co ja znam, mówią o tym, że w ultrakatolickich krajach takich jak Hiszpania, Włochy i Portugalia przez 300 lat skazano na śmierć jakieś 1000 osób, czyli średnio 3 osoby na rok.

To trochę inna skala niż dziesiątki tysięcy prześladowanych chrześcijan przez Japończyków.
  • Odpowiedz
@Lipathor i ty, Brutusie, popierasz antynarkotykowe twierdzenia kolegi @Alex_Krycek mówiące o tym, że Polakoe przemocą chrystianizowali Krzyzacy, których zakon powstał 224 lata po chrystianizacji Polski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślałem, że bardziej cenisz prawdę naukową.
  • Odpowiedz
I co z tego?


@Strzelec_Kurpiowski: Pisałeś "zaraz po".
A tu minęło 45 lat, a nie "zaraz po". Na to zwróciłem uwagę.

Kościół był pionierem i ponoć wtedy były takie straszne czasy że normalne było gotowanie żywcem ludzi za wiarę, jak
  • Odpowiedz
nie, popieram prawdę, że Krzyżacy przemocą nawracali Prusów i Litwinów, oraz że kolega prawdopodobnie poszedł za bardzo na skróty w swojej wypowiedzi.


@Lipathor: to nie są skróty, bo później on pisze o tym, że krzyżaków przyjęli władcy RONu, która powstała ponad 300 lat później.

Poza tym jaka to prawda, jak on pisał o Polakach, a nie o plemionach bałtyckich?
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: No mniej więcej. Zależy na jakiej stronie.
Olso podobna sytuacja była z obozami "reedukacyjnymi" dla muzułmanów w chinach. W znalezisku to wychwalaly prawaki na potęgę chiny za "tak dobry i odważny ruch", a później, w znalezisku że chiny też niezbyt katolików lubią, te same osoby pisały "obrzydliwe" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Ale o czym ty #!$%@? bredzisz typie xDDD

W momencie w którym gotowano agentów państwa kościelnego, na drugim końcu świata DOKŁADNIE W TYM SAMYM CZASIE mordowano Indian w imię Jezusa, zakuwano ich w kajdany i robiono z nich niewolników bo tak się kończy najazd chrześcijan gdziekolwiek na świecie.

A co do westernizacji Japoni to większych wysrywów nigdy nie czytałem. To że zrobili skok technologiczny poprzez HANDEL (a nie chrystianizacje co próbujesz sugerować w swoim wysrywie) nie oznacza że jakiś sposób się stali się zachodni. Japonia po dziś dzień ma własną kulturę, sztukę, przemysł growy i filmowy. Nie skończyli jak Filipiny która stała się katolicko-zachodnią bieda wydmuszką. Bardziej zachodnio poczujesz się na Filipińskiej wsi niż w Tokyo. To że kupili broń i nowinki technologiczne nie znaczy że porzucili swoją kulturę która po dziś dzień ma się dobrze, a kasta Samurajów od lat robiła więcej złego niż dobrego. Od czasu kiedy Japonia się zjednoczyła nie byli już
  • Odpowiedz
Pisałeś "zaraz po".

A tu minęło 45 lat, a nie "zaraz po". Na to zwróciłem uwagę.


@GordonL: pisałem z perspektywy roku AD 2019 i to jest tylko kilkadziesiąt lat na ponad 500.

No, właśnie. W Japonii te straszne czasy były też później. Rozumiesz już,
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski:
Kilka kwestii:
1. W żadnym miejscu @derylio1 nie chwali Japonii za takie działania, Twoje zdanie w stosunku do tego przykładu, który podałeś jest nieprawdziwe:

W znalezisku o gotowaniu chrześcijan żywcem w Japonii chwalą te dzialania, bo "Japonia hociasz uratofała sfojom kulturę i pszes to jezd dziś taka bogata i silna".

2. @derylio1 nie napisał w swojej historii żadnego postu z tagami bekazkatoli, religia, ateizm, gimboateizm (wertowałem
gzres - @Strzelec_Kurpiowski: 
Kilka kwestii:
1. W żadnym miejscu @derylio1 nie chw...

źródło: comment_0BjYzBPve6R1dwxe2Lpyu1nqQPXvtRKk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
więc pieprzy głupoty, ale to nie to było clue wpisu i nie za to dostał plusa


@Lipathor: wiem, wiem, dostał za usprawiedliwianie typów cieszących się z gotowania ludzi żywcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W momencie w którym gotowano agentów państwa kościelnego, na drugim końcu świata DOKŁADNIE W TYM SAMYM CZASIE mordowano Indian w imię Jezusa, zakuwano ich w kajdany i robiono z nich niewolników bo tak się kończy najazd chrześcijan gdziekolwiek na świecie.


@KochanekAdmina: przecież papież zakazał prześladowań Indian a ich niewolę nie robiono wbrew woli kościoła.

A co do westernizacji Japoni to większych wysrywów nigdy nie czytałem. To że zrobili skok technologiczny
  • Odpowiedz
pisałem z perspektywy roku AD 2019 i to jest tylko kilkadziesiąt lat na ponad 500.


@Strzelec_Kurpiowski: Czyli napisałeś totalny kretynizm.
Wuj mnie obchodzi perspektywa AD 2019, skoro w te 45 lat twoi chrześcijańscy przodkowie prawie zarżnęli cywilizację.
Ogarnij
  • Odpowiedz
@gzres: podałem jego przykład na usprawnienie zbrodni. W znalezisku jest ich dużo więcej.

Nie dość, że podałeś silnie naciągany przykład takiego rzekomego chwalenia to jeszcze na podstawie jednego komentarza, jednej osoby, która nie tworzy wpisów na wykopie w kwestiach wiary, uogólniłeś to na ogromną grupę zróżnicowanych ludzi, których jedynym punktem wspólnym jest odpowiedź na jedno pytanie - czy wierzysz w Boga? Nie.


Nie, ja pisałem o "ateistach wyklętych" a nie
  • Odpowiedz