Wpis z mikrobloga

Ateiści Wykleci na wykopie mają jakiś gwóźdź wbity w mózg.

W znalezisku o gotowaniu chrześcijan żywcem w Japonii chwalą te dzialania, bo "Japonia hociasz uratofała sfojom kulturę i pszes to jezd dziś taka bogata i silna".

I piszą to o tej samej Japonii, która 150 lat temu SAMA zniszczyła swoją kulturę i przeprowadzila na sobie brutalną westernizację z wybiciem własnych elit dawnej kultury i ślepym kopiowaniu wszystkiego z Zachodu, zwłaszcza z Wiktoriańskiej Anglii, w tym nawet najgłupszych debilizmów, bo powtarzano wszystko.

Jeśli Japonia coś znaczy, to przez tą westernizację, bo jeszcze 150 lat temu było tam dosłownie średniowiecze, gdy w Europie była już kolej, elektryczność, latały sterowce i wiedziano o czymś takim jak drobnoustroje.

No ale mniejsza o to, to jest wpis o wykopkach, którzy udają elitę intelektualną i moralną, mimo, że reprezentują sobą moralność NKWDzisty i skończone nieuctwo. W końcu to są takie elity intelektualne, że edukacji nie potrzebują XD

Kontrast między faktyczną głupotą a przedstawianiem się za mądrych jest tu jednocześnie najśmieszniejszy i najtragiczniejszy, bo jakby ktoś głupi wiedział że jest głupi, to by chociaż cicho siedział żeby się nie kompromitować.

Taki obraz ich:

#rakcontent #wyk0pki #shitwykopsays #katolicyzm #ciekawostki #historia #japonia

Link do znaleziska:

https://www.wykop.pl/link/4725179/gotowali-ich-zywcem-w-goracych-wulkanicznych-zrodlach/
Pobierz S.....i - Ateiści Wykleci na wykopie mają jakiś gwóźdź wbity w mózg. 

W znalezisku...
źródło: comment_FxZDUUW7cbVPTIyTs9J4YxpKeYRXjHor.jpg
  • 92
Nie na przesłanek by tak sądzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kościół stoi pod tym względem niżej moralnie.


@Aedemkun: Czemu? Wszak lewicowe partie jeszcze nie tak dawno aktywnie promowały pedofilię i domagały się obniżenia minimalnego wieku zgody na seks. Teraz te same partie wspierają homoseksualistów.

Ataki na kościół są i były uzasadnione, na homoseksualizm z kolei nigdy.


Jest odwrotnie. Nie podam na to dowodów, bo ty też tego
@Strzelec_Kurpiowski:

Czemu? Wszak lewicowe partie jeszcze nie tak dawno aktywnie promowały pedofilię i domagały się obniżenia minimalnego wieku zgody na seks. Teraz te same partie wspierają homoseksualistów.


Jakie lewicowe partie popierały coś takiego jeśli mogę wiedzieć? Jestem szczerze ciekawa.

Teraz te same partie wspierają homoseksualistów.


Bo homoseksualizm jest czymś normalnym. Twierdzisz inaczej?

Jest odwrotnie. Nie podam na to dowodów, bo ty też tego nie robisz.


To nie homoseksualizm jest tutaj zły.
Jakie lewicowe partie popierały coś takiego jeśli mogę wiedzieć? Jestem szczerze ciekawa.


@Aedemkun: Zieloni https://www.dw.com/pl/szokuj%C4%85ce-szczeg%C3%B3%C5%82y-z-historii-partii-zielonych-chcieli-zalegalizowa%C4%87-pedofili%C4%99/a-17023892

Bo homoseksualizm jest czymś normalnym. Twierdzisz inaczej?


Pedofilia też jest czymś normalnym, tj. występuje w naturze. Nawet pewna kobieta mówiła, że to równoprawna orientacja seksualna.

To nie homoseksualizm jest tutaj zły. To właśnie kościół działa na ich szkodę. Dobrze, że nie ma na to przyzwolenia na cywilizowanym Zachodzie. Jestem świadoma prawdziwej twarzy KK, tak jak i
@Strzelec_Kurpiowski:

Zieloni https://www.dw.com/pl/szokuj%C4%85ce-szczeg%C3%B3%C5%82y-z-historii-partii-zielonych-chcieli-zalegalizowa%C4%87-pedofili%C4%99/a-17023892


Podawanie jako przykładu polskiej partii z praktycznie zerowym poparciem - XD Ktoś z Nowoczesnej popiera coś takiego?

Pedofilia też jest czymś normalnym, tj. występuje w naturze. Nawet pewna kobieta mówiła, że to równoprawna orientacja seksualna.


To nie jest orientacyjna seksualna. Homoseksualizm nikomu szkodzi w przeciwieństwie do pedofili.

Mam wrzucić listę przestępstw seksualnych dokonanych przez homoseksualistów?

Możesz, ale nikt tych ludzi nie broni i nie pomaga im uciec od
Podawanie jako przykładu polskiej partii z praktycznie zerowym poparciem - XD Ktoś z Nowoczesnej popiera coś takiego?


@Aedemkun: To niemiecka partia z poparciem na poziomie 20% i druga największa partia w tym kraju.

To nie jest orientacyjna seksualna. Homosexsualism nikomu nie ma zamiaru szkodzić w przeciwieństwie do pedofili.


Homoseksualizm to część kopulowania z osobnikiem tej samej płci, a pedofilia to chęć kopulowania z dziećmi.

Możesz, ale nikt tych ludzi nie broni
@Strzelec_Kurpiowski;

To niemiecka partia z poparciem na poziomie 20% i druga największa partia w tym kraj


Myślałam, że chodzi o polski odpowiednik. Zresztą ta partia odcina od tego więc to bez znaczenia.

Homoseksualizm to część kopulowania z osobnikiem tej samej płci, a pedofilia to chęć kopulowania z dziećmi.


Wypadałoby poznać definicję orientacji seksualnej, mój drogi. Nie ma płci 'dziecko'.

Nikt, oprócz organizacji LGBT, partii lewicowych i wykopowej lewicy, która zakopuje każde
Myślałam, że chodzi o polski odpowiednik. Zresztą ta partia odcina od tego więc to bez znaczenia.


@Aedemkun: Tak, jak kościół odcina się od pedofilii. Czemu więc tu nie jest to bez znaczenia?

Większość to fake newsy. @artpop je zazwyczaj demontuje.


Zakopywane są wszystkie znaleziska, nie tylko fałszywe.
@Strzelec_Kurpiowski: Zajęli 6 miejsce w wyborach federalnych w 2017 roku więc nie są nawet największą lewicowa partią w Niemczech. Największą opcją dla lewicy w tym kraju jest Partia Socjaldemokratyczna (centrolewica). Partia zielonych to również centrolewica (jest to partia, które skupia się przede wszystkim na ekologii). Jedyną partią w pełni lewicową w Niemczech jest The Left. Wśród Zielonych frakcja prowadząca kampanię na rzecz uchylenia § 176 niemieckiego kodeksu karnego, dotyczącego seksualnego wykorzystywania