Wpis z mikrobloga

@Grothar: Komentarz roku, ale tylko dla gimbów. Tylko przygłupie dziecko może się jarać wymyślonymi bajeczkami zakompleksionego drugiego dziecka. Już nie wspominając o durnym '' to po c--j zawracasz głowę'' w momencie, kiedy to on odpowiedział jako pierwszy na mój komentarz. No ale swój swojego zrozumie. Mimo wszystko pozdrawiam i wesołych świąt ;)
  • Odpowiedz
@Grothar: Czy brzydka nie mnie oceniać, ale najwyraźniej nie biorąc pod uwagę zainteresowanie, gruba tym bardziej nie.

a ty jesteś tępy czy n---------y?

Kto cię tak dzieciaku skrzywdził? Rozumiem że 14 lat pierwsza nieszczęśliwa miłość, więc swoje frustracje trzeba wylać w internecie? ah te dzieci...
  • Odpowiedz
@night_witch95: Przeczytałem to co napisałaś. @cinematics podaje konkretne argumenty, a ty potrafisz tylko każdego wyzywać i rzucać obelgami ad personam, bez jakiegokolwiek odniesienia się do rzeczywistości.
Wyobraź sobie, że nie każdy kto krytykuje zachowanie puszczalskich atencjuszek jest brzydkim przegrywem. Wyzywasz ich od sfrustrowanych tępaków? Jedynym frustratem jakiego tutaj widać to właśnie ciebie.
Kolega wyżej odniósł się do badań odnośnie rozstrojenia emocjonalnego kobiet po przeleceniu przez 50-80 facetów, a ty
  • Odpowiedz
@pekniety_tapczan: Nie rozśmieszaj mnie błagam :D argumenty polegające na ''przeleciałem tyle i tyle''. Widać, że jesteście pokrzywdzeni przez życie, a teraz płaczecie w internecie jak takie najbardziej stereotypowe przegrywy. Szkoda, że tak ochoczo się nie wypowiadacie na temat puszczalskich facetów. A to, że sobie zrobił kopiuj wklej z jakiegoś durnego artykuliku z internetu, zapewne bez jakichkolwiek potwierdzeń w badaniach, nie czyni go inteligentnym. Jak był gimbusem, to tak jest dalej.
  • Odpowiedz
@night_witch95: Lecz się póki nie jest za późno. Jesteś niesamowicie sfrustrowaną agresorką. Zajrzyj do słownika łaciny co to jest "ad personam", bo widzę, że nawet żadnej sensownej szkoły nie skończyłaś, żeby to zrozumieć.
Gdybyś chociaż trochę czytała ze zrozumieniem to zobaczyłabyś, że @cinematics nie zrobił żadnego kopiuj wklej, tylko po prostu przytoczył badania.
Jestem dwa lata starszy od Ciebie i spotykam się z kobietą 10 lat starszą, bo takie
  • Odpowiedz
@cinematics: Hahah problem w tym, że nikt nie podsumował, a jedynie przegrywy zrobiły sobie kółeczko wzajemnej adoracji :D Jak to jest być tak z------m i samotnym? Może pora wybrać się do psychologa, ewidentnie masz problemy emocjonalne, aż mi odrobinę się ciebie szkoda robi. W końcu może nie do końca masz świadomość jakiego debila z siebie publicznie robisz? Dodam tylko na koniec, że nawet jeżeli udało ci się zaruchać, to jedynie
  • Odpowiedz
@pekniety_tapczan: Ja się nie muszę leczyć, to wy się leczycie wrzucając takie bezwartościowe g---o w internet, próbując w ten sposób leczyć swoje kompleksy :) I ja dzieciaku doskonale wiem co znaczy ad personam, ale ty najwyraźniej nie wiesz co znaczy ''nadużywać'' oraz ''hipokryzja''. Wyjdź z piwnicy w końcu przegrywie.
  • Odpowiedz
@night_witch95

Czy brzydka nie mnie oceniać, ale najwyraźniej nie biorąc pod uwagę zainteresowanie, gruba tym bardziej nie


Czyli wychodzi na to, że z zaburzeniami
  • Odpowiedz
@Grothar: Hahah jeżeli jesteś po 40 to radzę się nie przyznawać bo mentalnie to taki rozwydrzony i w dodatku przygłupi dzieciaczek. Jakieś choroby genetyczne zaburzające rozwój? Trochę przerażające, że można być tak upośledzonym, ale w tym wypadku z choroby się śmiać nie będę. Współczuć pozostaje :)
  • Odpowiedz
@night_witch95: Chyba pozostaje ci się tylko o rozum pomodlić. Mam nadzieję, że kiedyś dorośniesz, chociaż w twoim wieku to najwyższy czas chociaż nauczyć się czytać. Przerażające jest to, że znakomita część takich myszek agresorek uważa się za ekspertów w każdej dziedzinie nie czytając nawet tego co napisało :) Frustracja z twoich wpisów aż się wylewa :)
- Nadużywać "ad personam" - zdaje się, że użyłem tylko raz :) Masz chyba
  • Odpowiedz