Wpis z mikrobloga

@pekniety_tapczan: Ja zwyczajnie nie czytam całości, bo szkoda marnować czas na wysrywy zakompleksionych dzieciaczków które próbują te kompleksy leczyć w internecie. Bawicie mnie tym swoim kółeczkiem wzajemnej adoracji coraz bardziej. Gdybym wiedziała, że tutaj można znaleźć aż tylu debili, to bym konto założyła wcześniej. Lepsze od niejednej komedii :D
  • Odpowiedz
@cinematics: No tak twoja ''logika'' jedyna i słuszna hahah dzieciaku błagam... Nawet mając 60 lat nigdy nie będę podzielać tak #!$%@? ''myślenia'' (oczywiście nazwanie tego myśleniem to mocne nadużycie). Liżcie sobie dupy dalej przegrywy. Prawda jest taka, że w realnym życiu jesteście nikim, ale tu możecie pokozaczyć i poudawać kogoś kim nie jesteście :)
  • Odpowiedz
@night_witch95: I tak oboje dobrze wiemy, że praktycznie żyłka ci pękła jak produkowałaś te swoje wysrywy gdzie nie jesteś w stanie podać żadnego logicznego argumentu, a wylewasz wyłącznie swoją frustrację. Obiektywnie niestety tak to dla ciebie wygląda, ale nie martw się. Jak osiągniesz 30stkę to zmądrzejesz prawdopodobnie.
@cinematics: Ojj Ty przegrywie, wracaj do piwnicy leczyć kompleksy, a nie szkalujesz leniwe, puste baby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pekniety_tapczan: Tobie dupsko pękło, więc o czym w ogóle mowa? Ja mam ubaw z takich #!$%@? podludzi jak wy. Jaki w ogóle argument można podać przy tak #!$%@? ''myśleniu''? I o mój wiek się nie martw ani tym bardziej o inteligencję. Wszystko jest na swoim miejscu w przeciwieństwie do was. Naprawdę zastanawiam się, jakie procesy ''myślowe'' mogą wystepować w tak mocno wyżartych resztkach mózgu w waszym przypadku :D
  • Odpowiedz
@night_witch95: Czego nie rozumiesz? Skąd Ty takie wysrywy wyciągasz? Ktoś kto zarabia pięciocyfrowe sumy i stać go na nowe auta jest nikim? Podpowiem Ci, że aby to osiągnąć trzeba mieć zajebisty łeb na karku i ludzie w takim otoczeniu muszą cię doceniać, ale co ty możesz wiedzieć, skoro robisz tylko zdjęcia na instagrama. Jakie #!$%@? kompleksy, dziecko drogie... Gdzie Ty masz przykład #!$%@? myślenia? Czy ty jesteś w stanie podać chociaż
  • Odpowiedz
@pekniety_tapczan: Nie trzeba. Można też mieć szczęście idioty. I tak, ktoś kto zarabia takie sumy nadal może być nikim. Od kiedy pieniądze świadczą o byciu kimś? XD Taki przegryw jak ty też może wygrać w lotto, ale to nie sprawi, że nagle będziesz wartościowy. Już pisałam tacy jak wy będą gównami do końca życia. Ze szmaty jedwabiu nie zrobisz :) Poza tym zarzucacie, że te złe kobiety tak bardzo nie patrzą
  • Odpowiedz
@night_witch95: Gdzie Ty tępy strzale widzisz, że chwalę się ile panienek przeleciałem? Czyli według Ciebie ktoś kto zarabia dobrą kasę i jest szanowany w środowisku jest debilem xD Gratuluję retoryki (o ile w ogóle wiesz co to jest). Kobiecie z którą się spotykam nigdy nie dorośniesz nawet do obcasu, a na mój widok miałabyś kisiel w majtkach, ale oczywiście to też sobie zakompleksiony przegryw przecież wymyśla xD Próbujemy Ci pokazać tępy
  • Odpowiedz
@pekniety_tapczan: Jesteście wyjątkowo żałośni i tępi xD Każdy kolejny wysrany komentarz tylko utwierdza w tym jak bardzo nikim jesteście. I nie miałabym kisielu w majtkach na widok zwykłej bezwartościowej szmaty :) Jakbyś skoczył z poziomu swojego ego na poziom IQ to byś zginął na miejscu. Ale bajki to byście pisać mogli, bo wyobraźnia działa całkiem dobrze, tylko smoków brakuje :D hahahah od tej pory jak będę chciała poprawić sobie humor, to
  • Odpowiedz
@night_witch95: Domniemam, że wywodzisz się z bardzo słabo osadzonych nizin społecznych po tym stylu pisania. Piszesz jak typowa zakompleksiona karyna. Odszczekuj sobie dalej, mi się już nie chce szukać w tobie jakiegokolwiek rozumu. Co do bajek to przejrzyj sobie mój profil, może coś zrozumiesz. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@pekniety_tapczan: Skoro ja się wywodzę z nizin to jak określić twój sposób pisania wysrywów? Piszesz jak typowy 14 letni sebix, a teraz udajesz głupio mądrego. Lećcie do swoich matek zacytować to gówno o tym jak to wszystkie kobiety są karynami, a z głodu szczyle zdechniecie. Będziesz nikim do końca swoich dni. Pamiętaj o tym :)
  • Odpowiedz
@night_witch95: Nie wszystkie kobiety są karynami, o te mądre trzeba się akurat postarać. Karyną jesteś ty, w dodatku chyba z jakimiś pedofilskimi zapędami, bo każdego od gówniarzy wyzywasz. Jesteś żenująca, utwierdziłaś mnie tylko w tym co powiedziałem na twój temat. Idź dalej robić transmisje z tibii i robić pseudoartystyczne zdjęcia na instagrama to może ci trochę ciśnienie zejdzie :)
  • Odpowiedz
@pekniety_tapczan: O teraz nagle nie wszystkie jak o matce wspomniałam? Hahahahahah pogrążasz się głąbie :) Ale ból dupki mocny skoro aż musiałeś lecieć instagrama przeglądać. Ty leć robić pseudoartystyczne zdjęcia autek i wyimaginowanych dziewczyn. Tylko nie zapomnij w internecie popłakać :)
  • Odpowiedz
@Lazurka

A zresztą, Która normalna kobieta umawia się na spotkanie po kilku wiadomosciach?

True, normalne tygodniami klikają w ekran telefonu jak gimbaza xD
  • Odpowiedz
@night_witch95: Nigdzie nie napisałem że kobiety są złe, ale jak już mówiłem jesteś za głupia żeby czytać, tym bardziej ze zrozumieniem.
W przeciwieństwie do ciebie nie muszę robić zdjęć żeby czuć się dobrze.
Szczere mówiąc to smutno mi z twojego powodu że musisz tutaj wchodzić żeby wylać frustrację i miło jednocześnie że masz taki ból dupy że komuś jest lepiej niż tobie.
  • Odpowiedz