Wpis z mikrobloga

@cinematics: A kolejnym komentarzem potwierdziłeś, żeś #!$%@? w dodatku zakłamana, bo wiadomym jest, że ruchać nie masz czym :D Jak dobrze, że są tutaj notatki ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Żegnam kolegę przegrywa ;*
  • Odpowiedz
@janusz_pol: mam taki pomysł, można się umawiać z p0lkami i nie przychodzić, jak zaczną tam walić wiadomości że cię nie ma to po 24h odpisać że jak ją zobaczyłeś była tak piękna że zawstydzony uciekłeś bo jesteś brzydki i niech wysyła nudeski na pocieszenie
  • Odpowiedz
@cinematics: Ale argumenty na co? Na chorą wyobraźnię, przelaną na wypociny napisane w komentarzu? #!$%@? głupoty, a z głupcami się nie dyskutuje, więc nie widzę podstaw by w to brnąć. W butach słoma, za to w głowie i majtkach pustka... No po prostu dzban ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor2: Co Ty z debilem będziesz dyskutował? xD Przecież widać, że to jakiś przegryw z problemami psychicznymi i ogólnie urojeniami. Wymyśla sobie historyjki do każdej dziedziny życia. Zrób to co ja, czyli notatka i ewentualnie czarna lista, a potem olej xD
  • Odpowiedz
@janusz_pol: Szczerze? Ja tez gardze. Zamiast zajac sie swoimi zainteresowaniami, rozwojem osobistym, to marnujesz czas. Nie tylko swoj, ale tez jakis innych osob. Daj sobie spokoj Mirku, bardzo Cie prosze.
  • Odpowiedz