Wpis z mikrobloga

@patrzpan: Gdyby istnieli tylko tacy ludzie jak ja, to ten świat byłby zajebisty ;) Za to takie przygłupie dzieci jak ty powinny być wykastrowane. Przynajmniej już nie będzie miała okazji się wstydzić za swojego przygłupiego szczyla. Ale to też wiele wyjaśnia- nie tyle zły przykład, co po prostu nie miał cię kto wychować.
  • Odpowiedz
@Lazurka: Ego nie mam wydumanego, ale znam swoją wartość. Takie #!$%@? jak wy potem lecą prosząc o pomoc takie osoby jak ja, a nie macie na swoim ''koncie'' nic, co by było wartościowe. Ale widzę dalej dupka piecze za odrobinę prawdy na twój temat. Widać, że oboje macie kompleksy, macie cholernie ograniczone postrzeganie świata i generalnie zbyt bystrzy nie jesteście. Radzę poszerzyć horyzonty zanim będziecie próbować się z kimś konfrontować

A
night_witch95 - @Lazurka: Ego nie mam wydumanego, ale znam swoją wartość. Takie #!$%@...

źródło: comment_R0rAoJtOlOOdG1jGpbZs7Qt4OCpaTGDF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@night_witch95 Sęk w tym że nieświadomie ty zaczęłaś dyskutować z tym gościem i zaprzeczałaś rzeczywistości.Jesteś zupełnie jak mój ojciec - Świat jest piękny,istnieje prawdziwą miłość itd. a prawda jest smutna - nie ma czegoś takiego.Ten gość ma rację bo i ją wiele razy się z tym spotkałem że w oczach kobiety masz nie być dobrym człowiekiem tylko skutecznym.Co do zarzutek na tinder może i są chamskie ale równie chamskie jest pisanie z
  • Odpowiedz
@night_witch95: z tym paskudnym ryjem, to po prostu napisałam, że go nie mam, bo ktoś wczesniej mi zarzucił, że mam. To nie było wyzwisko xD
Albo nie grzeszysz inteligencją albo sprytnie chciałaś to wszystlo zmanipulować, niemniej gratuluję straconych ponaf dwóch minut twojego życia na zrobienie screena i odpisanie na mój komentarz xD
  • Odpowiedz
@patrzpan: Jak wybierasz pustaki zamiast kobiet to miej pretensje do siebie. Weszłam z nim ''w dyskusję'' to mocne nadużycie, bo jak jasno widać nie dyskutowałam i nawet nie czytałam dalszej części tych wypocin. Pierwsze zdanie mi wystarczyło, żeby wiedzieć, że to głąb. I bardzo nie trafiłeś, gdyż nie twierdzę, że świat jest piękny, ale to, co ten typ pisał również nie jest rzeczywistością tylko chorą wyobraźnią zakompleksionego przegrywa, który sam sobie
  • Odpowiedz
@Lazurka: Nie zmanipulować, tylko to jest dokładnie to samo, co napisałam ja. Ty uważasz, że brzydkiego ryja nie masz (i najwyraźniej tobie wolno), ale ktoś już #!$%@? swojej wartości jako człowieka znać nie może, bo ''wydumane ego''. Podwójne standardy, pustakiem jesteś czy może po prostu #logikarozowychpaskow? I nie zajęło mi to dwóch minut a 10 sekund. Nie mierz innych swoją miarą dziewczynko. To, że tobie zajęłoby to pół dnia nie
  • Odpowiedz
@night_witch95 Trochę masz racji a zwłaszcza z dziewczyną z niską samooceną.Swoją drogą dziwi mnie u was właśnie podnoszenie samooceny przez bycie z jakimś czarnym czy beżowym z Azji czy Bliskiego Wschodu.Trochę samotnych matek po takich "związkach" się naoglądałem
  • Odpowiedz
@patrzpan: No tak, ''u was''. Każda kobieta to typowa ''polka'' ''karyna'' i leci na ''ciapatych''. Znowu ta błędna logika skrzywdzonego pieska. -Kurcze swoją drogą dziwi mnie to, że wybieracie sobie wiecznie pustaki, a potem narzekacie, że wszystkie są takie same. I w ogóle wszyscy faceci to świnie, każdy zdradza hurr durr zostańmy feministkami i rozmnażajmy się poprzez pączkowanie. Fuck logic ¯\_(ツ)_/¯

Wrzucaj wszystkich do jednego worka tak jak to robisz teraz,
  • Odpowiedz
kobieta z taką przeszłością jest #!$%@? emocjonalnie.


@cinematics: zgadzam się, sam nie raz pisałem o tym tutaj. I dlatego uważam, że te tindery i inne gównowynalazki do szybkiego ruchania, jakkolwiek genialne w celu, w jakim zostały stworzone, będą na dłuższą metę przekleństwem. Generator zombie, wypranych z emocji i jakichkolwiek uczuć.
  • Odpowiedz